• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jaunimo pamilto radijo „Power Hit Radio“ vedėjai jau vasarą įrodė, kad studijos jiems negana – pas ištikimiausius savo klausytojus jie vis dažniau vyksta ir patys! O ypač tada, jei laukia koks įdomesnis iššūkis…

Jaunimo pamilto radijo „Power Hit Radio“ vedėjai jau vasarą įrodė, kad studijos jiems negana – pas ištikimiausius savo klausytojus jie vis dažniau vyksta ir patys! O ypač tada, jei laukia koks įdomesnis iššūkis…

REKLAMA

Būtent tam visai neseniai pasiryžo dėl pačių įvairiausių transporto priemonių galvą pametęs Laurynas Matonis. Kas turėjo nutikti, kad radijo laidų vedėjas savo kolegoms davė pažadą jau kitais metais pavaišinti juos savo paruošta duona?

Pasirodo, kad pirmiems kartams – niekuomet nėra vėlu!

Laurynas šypsosi – visa ši linksma istorija, matyt, taip ir nebūtų nutikusi, jei ne radijas.

„Kaip ir visos įdomiausios patirtys gyvenime, ši nutiko visiškai netikėtai. Su kolega Roku Lukošaičiu eteryje žaidėme vieną iš savo žaidimų, kai paskambinęs klausytojas pasakė, kad kaip tik gabena jau parduotą traktorių iš Lietuvos. Juokauju, kad tik tiek mano smegenims ir teikėjo, kad tiesioginio eterio metu garsiai pasakyčiau: „O, traktorius! Niekada nesu jo vairavęs – būtų įdomu“, – pasakoja Laurynas. 

Iškart po to vienas įvykis jau vijo kitą. Netrukus radijo laidų vedėjas sulaukė žinutės iš klausytojos Benitos, kuri pakvietė atvykti į savo šeimos ūkį netoli Ignalinos ir pačiam šią sunkiąją techniką išbandyti. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nepraėjo nė para laiko, ir mes jau buvome Papiškėje. Sėdėjau „John Deere“ traktoriaus kabinoje ir bandžiau užvest variklį – tik tiek kartais tereikia, kad išsipildytų svajonė!“ – šypteli L. Matonis.

REKLAMA

Anot Lauryno, vairuoti tokią techniką – iš tiesų be galo įdomu. Ji išsiskiria ne tik itin aukštai iškelta vairuotojo sėdyne, leidžiančia matyti viską aplink, bet ir kitais niuansus: „Atrodytų logiška, kad ir traktoriaus svorio centras turėtų būti aukštas, tačiau tada, kai kelis kartus laukuose gerai pasvirome, instruktorius turėjo mane kaip reikiant nuraminti, kad tikrai nevirsime...“

Tiesa, nors ir yra sėdėjęs prie ne vienos įdomesnės transporto priemonės vairo, traktorius L. Matoniui pateikė ne vieną staigmeną. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nustebino du stabdžių pedalai ir vairuotojo sėdynės amortizacija – kelis kartus galvojau, kad padarysiu stoge skylę (šypsosi). Bet viskas baigėsi gerai – laukas pasiektas, darbai padaryti, sėkla pasėta. Dabar kitais metais kantriai laukiu kūlimo etapo. Ten gal ir kombainą gausiu pavairuoti. O tai – dar didesnė, labai įspūdinga ūkio mašina“, – sako jis.

Tiesa, tos akimirkos, kai pagaliau bus galima ragauti duoną, dar teks nemažai palaukti…

„Šiuo metu „Power Hit Radio“ duonos augimas atiduotas gamtos rankoms – lauksiu skambučio iš ūkininkų, kada kitais metais sparnus reikės kelti ir vėl. O tada, tikriausiai, bus dar keli žingsniai, kol kitų metų vasaros pabaigoje ant stalo pagaliau garuos šilta, šviežia „Powerio“ duona“, – šypteli Laurynas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ši patirtis vidurdienio radijo laidos vedėjui ne tik leido prisiliesti prie to, ko dar niekuomet nėra daręs, bet ir suteikė naudingų pamokų.

„Po šio pasivažinėjimo, tik dar kartą noriu nukelti kepurę prieš ūkininkus. Šis darbas yra rimtas ir labai atsakingas, o taip pat – reikalaujantis žinių ir kruopštumo. O juk kartais mums, nežinantiems, duona atrodo toks paprastas, kasdien ant stalo randamas dalykas…“ – pasakoja Laurynas.

Tačiau smagiausia, anot radijo laidų vedėjo, yra tai, jog po šios patirties pasiūlymų pavairuoti daugiau įdomios sunkiosios technikos jis sulaukė ir daugiau! Todėl šiandien L. Matonis šypsosi ir viliasi, jog tai galėtų tapti gražia tradicija. 

REKLAMA

„Power Hit Radio“ jau 20 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais.

„Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų