• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorė Toma Vaškevičiūtė žavi ne tik talentu, bet ir neblėstančiu grožiu bei žavesiu. Žinoma aktorė atvira – jos amato žmonėms dėl nuolat daromo grimo ir darbo aplinkos puoselėti grožį yra itin sunku, tačiau tai, be jokios abejonės, yra išties svarbu.

Garsi Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorė Toma Vaškevičiūtė žavi ne tik talentu, bet ir neblėstančiu grožiu bei žavesiu. Žinoma aktorė atvira – jos amato žmonėms dėl nuolat daromo grimo ir darbo aplinkos puoselėti grožį yra itin sunku, tačiau tai, be jokios abejonės, yra išties svarbu.

REKLAMA

Sveikatos ir sveikos gyvensenos laidos „Sveikas rytojus“ rubrikoje „Sveikas grožis“ jau šį sekmadienį bus kalbama apie sveikos ir gražios odos paslaptis, kaip ją puoselėti ir kokie vidiniai žmogaus organizmo veiksniai įtakoja odos sveikatos pablogėjimą bei ligų atsiradimą.

Oda – didžiausias mūsų organas, kurio paslėpti beveik neįmanoma. Ji ne tik apsaugo visus organus ir jų sistemas, tačiau tarsi veidrodis atspindi žmogaus sveikatos būklę bei gyvenimo būdą.

Garsi Lietuvos aktorė Toma Vaškevičiūtė laidoje „Sveikas rytojus“ pasakos, kad visi aktoriai priklauso odos susirgimų rizikos grupei ne tik dėl to, kad kone kasdien prieš filmavimą ar spektaklį veido oda yra dengiama storu grimo sluoksniu, bet ir dėl to, kad darbo aplinka dažniausiai būna uždaroje patalpoje, be gryno oro.

REKLAMA
REKLAMA

„Mūsų darbe daug uždarų patalpų, mažai oro, daug dulkių, nešvarumų. Iš šono gali atrodyti, kad mes tik spindim scenoje, ant raudono kilimo, bet iš tikrųjų mūsų profesijoje yra daug purvo. Aš nesakau, kad jis man nepatinka. Man patinka tas tikrumas šitų dalykų, bet kalbant apie odą ir sveikatą, tai taip, reikia daug daugiau ją prižiūrėti, negu žmogui, kuris dirba sterilioje aplinkoje“, – laidoje pasakos T. Vaškevičiūtė.

REKLAMA

Garsi aktorė prisipažins, kad toks darbo pobūdis priverčia labiau rūpintis savimi, todėl į savo išvaizdą Toma investuoja nemažai laiko namuose.

„Namie man patinka užsiimti savimi. Gaunasi toks poilsis – užsidedu veido kaukę, guliu vonioje... Kruopščiai valau odą, taip pat, jei tik yra laiko, pasidarau sau masažą“, – grožio ritualais dalinsis Toma.

Tačiau vien procedūrų namuose nepakanka. Kaip pasakoja Toma, nors išorinis grožis labai susijęs su tuo, kaip jautiesi viduje, savo odos sveikatą garsi aktorė visada patiki profesionalams, kurių patarimų paiso ir prižiūrėdama odą namuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Man atrodo, kad mano didžiausia grožio paslaptis yra labai didelė meilė gyvenimui. Ir tik po to jau yra poreikis prižiūrėti odą ir rūpintis savo sveikata. Profesionalais, žinoma, pasitikiu, į juos visada kreipiuosi. Kreipiuosi dėl odos valymo, drėkinimo ir dėl stipresnės bei aktyvesnės priežiūros“, – pasakos T. Vaškevičiūtė.

Profesionali odos priežiūra, specialistų atliekamos procedūros ir rekomendacijos šiandien gali padėti ne tik išspręsti veido problemas ar atsiradusias ligas. Pažangiausios technologijos leidžia ne tik atstatyti odos drėgmės balansą, bet ir gydyti sunkesnes ligas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naujausios odos gydymo ir priežiūros technologijos taikomos ir Kaune esančioje grožio ir plastikos chirurgijos klinikoje „Fi Clinica“, kuri neseniai atvėrė naujojo – dermatologijos – padalinio duris.

Dermatologijos padalinio gydytoja dermatologė Toma Dimšienė teigia, kad odos grožį tik 10 procentų lemia genetika, o didžiąją dalį, kaip atrodo mūsų oda, nulemia gyvenimo būdas bei aplinkos veiksniai.

„Išoriniai veiksniai turi labai didelę įtaką odos senėjimui. Tie 90 procentų veiksnių, lemiančių, kaip atrodo oda, yra rūkymas, alkoholio naudojimas, nesveika mityba, mažas fizinis aktyvumas, patiriamas stresas, ultravioletiniai spinduliai“, – žiniomis dalinsis gydytoja.

REKLAMA

Kaip bene svarbiausią aplinkos veiksnį, įtakojantį mūsų odos pakitimus, gydytoja įvardins saulės skleidžiamus ultravioletinius spindulius.

„Saulė skleidžia spindulius, kurie sukelia ląstelių pažaidas, didina laisvųjų radikalų susidarymą odoje, sukelia oksidacinį stresą. Būtent dėl to ląstelės DNR keičiasi. Taip sukeliama išankstinė jos žūtis, trumpėja ląstelės gyvenimo laikas. Ir būtent šių procesų pasekoje oda sensta“, – apie odos senėjimo procesus pasakos gydytoja T. Dimšienė.

REKLAMA

Norint apsisaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių, kurie žaloja mūsų odą, labai svarbu naudoti tinkamas priemones ir žinoti kaip ir kokiu metu jas paskirstyti ant veido.

„Labai svarbi yra odai tinkančių kremų, serumų sudėtis, taip pat eiga, kokia naudojame priemones. Labai svarbu žinoti, kad prieš naudojant priemones reikia veidą paruošti, jį nuprausti, tada naudoti veikliąsias medžiagas ir vėliausiai padengti drėkinamuoju kremu. Taip pat nepamiršti būtinai naudoti apsauginius kremus nuo saulės“, – laidoje kalbės T. Dimšienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Teisingai parinktos priežiūros priemonės yra labai svarbu, tačiau dar svarbiau – inovatyvios kosmetologinės bei dermatologinės procedūros, tokios kaip odos procedūros lazeriu, injekcinės procedūros, pilingai, odos šveitimai, mezoterapiniai kokteiliai ir kitos procedūros, kurių dėka oda kaip mat atsigauna.

„Jeigu oda yra problematinė, tai reikėtų pas kosmetologą lankytis vieną kartą mėnesį. Jei nėra problemų, priklausomai nuo amžiaus, vizitai gali būti ir retesni“, – kalbės „Fi Clinica“ dermatologijos padalinio gydytoja T. Dimšienė.

REKLAMA

Kas yra tikrasis moters grožis pagal Tomą Vaškevičiūtę? Kaip kasdien galime padėti savo odai? Kaip teisingai pasirinkti odos priežiūros priemones ir kokias procedūras patikėti profesionalams?

Į šiuos į kitus klausimus bus atsakyta jau šiandien, sekmadienį, 12 valandą sveikatos aktualijų laidoje „Sveikas rytojus“ per TV8 televiziją!

Sveikatos ir sveikos gyvensenos laida „Sveikas rytojus“ – ilgą darbo patirtį medicinos srityje sukaupusių 4 specialistų pokalbis su laidos žiūrovais apie geros sveikatos profilaktiką, gyvenimo būdo patarimus, naudingiausias ir aktualiausias medicinos, farmacijos aktualijas bei sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą.

REKLAMA

Ilgametė laidos vedėja gydytoja Irena Pivoriūnienė dalina laiko patikrintus sveikatos patarimus, plastikos chirurgijos specialistas, vienas iš „Fi Clinica“ įkūrėjų Vygintas Kaikaris pasakoja apie sveiką grožį, psichoterapeutas, „Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai Arvydas Balčius kalba apie geros sveikatos profilaktiką, o grožio terapijos studijų dėstytoja, veido masažų instruktorė, „Fi Clinica“ grožio specialistė Ramunė Skurkienė pasakoja apie sveiko gyvenimo paslaptis bei gražios odos puoselėjimą.

„Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 valandą per TV8!

Nu jau visiškai nusišnekėjo,bobelė kaip bobelė jokio grožio čia nematau.
Negali būti ji visiem gražiausia.Ji man negraži, tokių daug, dažyta ir taip toliau,kaip visos.
Viena graziausiu ja ka tik isrinko tv3!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų