Vėžiu serganti 90-metė atsisakė gydymo dėl nuostabios priežasties

Norite tikėkite, norite ne, tačiau ši 90-metė, sužinojusi, jog serga vėžiu, atsisakė gydymo. Tiesa, priežastis verčia susimąstyti ir į pasaulį žvelgti kitomis akimis.

28

Senolė Norma iš Mičigano pasakė griežtą „ne“ chemoterapijai ir džiugiai „taip“ ištarė savo gyvenimo svajonei. Moteris pasirinko savo paskutines gyvenimo dienas praleisti kartu su šeima ir keliauti automobiliu.

Ši klastinga liga Normai diagnozuota iškart po to, kai jos 67-erių metų vyras Leo mirė 2015-ųjų liepą. Išgirdusi siaubingą žinią „gimdos vėžys“ iš daktaro lūpų, moteris atsisakė bet kokio gydymo.

Senolė nuo tos minutės laiką leidžia ant ratų ir nė akimirkai nenustoja šypsotis. Kartu su savo sūnumi ir jo žmona moteris apkeliavo kone visą Ameriką. Nuostabiomis kelionių akimirkomis ši trijulė dalinasi socialiniuose tinkluose ir skleidžia pozityvumą.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vėžiu serganti 90-metė atsisakė gydymo dėl nuostabios priežasties


Rašyti komentarą...
v
vytautas
2016-03-03 20:33:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje zinau tokiu atveju..Garbingu zmoniu pagarbus poziuris i gyvenima ir mirti.Kai gydytojai nustate vezi ir dave kelis menesius gyvenimo. Su malda zmogus gyvena jau keli metai. Siemet svesim 90m.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų