„Venomas 2” režisierius apie gerbėjų aistras prieš premjerą: stebina interpretacijos ir mįslės net ten, kur jų nėra

Ką bendro turi du puikiai žinomi komiksų herojai Venomas ir Žmogus voras? Šis klausimas aistringiausiams populiariosios kultūros gerbėjams kyla jau kurį laiką. Po išankstinės filmo „Venomas 2“ peržiūros Londone į internetą nutekinta siurprizu turėjusi tapti scena, kurioje pagaliau atskleidžiamos minėtų superherojų sąsajos. Planuota, jog kantriausi bei ištikimiausi žiūrovai apie tai turėjo išvysti pačioje juostos, kuri kino teatruose pasirodys spalio 15-ąją, pabaigoje, prabėgus titrams.

Jau kurį laiką kalbama, jog „Venomas 2“ neabejotinai yra viena laukiamiausių šių metų juostų. Būtent dėl šios priežasties dar ekranuose oficialiai nepasirodęs filmas jau dabar kelia aistras: žurnalistams bei kino kritikams aiškiai nurodyta data, iki kada griežtai draudžiama skelbti susijusią informaciją ir recenzijas, kad tik anksčiau laiko nebūtų išduotos jokios svarbios istorijos detalės. Tačiau niekas nesitikėjo, kad po išankstinės premjeros Londone kažkurio iš žiūrovų nutekinti kadrai sulauks tokio atgarsio: tai vienus nudžiugino, kitus gerokai supykdė dėl per anksti atskleistų svarbių filmo „Venomas 2“ detalių.

REKLAMA

Iškart po to žurnalistų kalbintas juostos režisierius Andy Serkis patvirtino Venomo ir Žmogaus voro sąsajas, tačiau paliko svarbiausią intrigą – neatskleidė nei kada, nei kaip įvyks šių herojų susitikimas.

„Girdėjau, jog dabar tai karščiausių diskusijų socialiniuose tinkluose tema. Žinokite, kad šie du herojai niekada nesusitiks ekrane. Juokauju. Žinoma, kad tai įvyks“, – sakė A. Serkis ir patikino, jog to nelaiko paslapties atskleidimu, nes komiksų gerbėjai šią „pažintį“ nujautė jau kurį laiką.

Režisierius teigia ir pats nesitikėjęs tokio žiūrovų įsitraukimo – viešumoje pasirodė ne viena reklaminių filmo plakatų bei to, kas rodyta anonse, interpretacija, mįsles kinomanai matė ir ten, kur jų net nebuvo. A. Serkis patikino, kad įvykių ekrane kino studija stengiasi neskubinti, taip suteikiant progą Venomui ir Žmogui vorui kuo labiau atsiskleisti atskirose, tik šiems herojams skirtose, juostose.

Venomo istorija kino teatruose prasidėjo prieš trejus metus, kuomet įžūlus ir užsispyręs žurnalistas Edis Brokas (aktorius Tomas Hardy‘is) tyrė mokslininko, eksperimentavusio su nežemiškos kilmės DNR, atvejį. Tie tyrimai nieko pernelyg gero nežadėjo, kol nepasirodė Edis – būtent jo kūne ateivio DNR rado sau tinkamą aplinką. Susimaišęs su žmogaus genomu, ateivis pusiau užvaldė Edžio kūną ir pavertė jį keistu padaru – nežemiškos galios siaubūnu, turinčiu žmogišką sąžinę: Venomu.

Tęsinyje „Venomas 2“ Edžio žmogiškoji pusė ir toliau kovos su savąja ateivio asmenybės dalimi. Vyrukas turi nuolat sau priminti, kad „valgyti žmones – blogai“ ir šiaip privalo nuolat budėti, kad jo kūne slypintis ateivis nepridarytų nesąmonių. Tačiau tai netrukus pasikeis – tą dieną, kai ypatingo saugumo kalėjime laikomam psichopatui Kletusui Kesadžiui (aktorius Woody‘is Harrelsonas) suplanuota įvykdyti mirties bausmę.

Neaiškių aplinkybių dėka, Kletusui suleidžiama ne mirtina nuodų dozė, o nežemiškos kilmės DNR pavyzdys. Trumpai tariant, užuot iškeliavęs Anapilin, pavojingas psichopatas pavirsta į Venomą panašiu padaru – Karnidžu. Žemėje atsiradus dar vienai siaubingai būtybei, prieš kurią bet kokie žmogiškieji ginklai yra bejėgiai, vienintelis, galintis sustabdyti galingąjį mutavusį psichopatą, yra būtent Venomas. Jų kova nulems ne tik abiejų ateivių žmonių kūnuose, bet ir visos žmonijos ateitį.

Į svarbiausius gerbėjams kylančius klausimus atsakantis filmas „Venomas 2“ su papildoma pasibaigus titrams rodoma scena apie Žmogų vorą Lietuvos kino teatruose – jau nuo spalio 15 dienos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų