Vasha prabilo apie vyro išdavystę: praėjus trims savaitėms po vestuvių išgirdo, kad vyras jos nebemyli

„Didžiojo šou burbulas“ dalyviai pamažu tampa vis artimesni ir vienas su kitu dalijasi net sunkiausiais gyvenimo momentais. Vasha kitiems projekto dalyviams papasakojo apie ją pribloškusius vyro žodžius ir išdavystę.

Penktadienį kalbėdamiesi „Burbulo“ dalyviai išgirdo juos nustebinusią Vashos istoriją. Viskas prasidėjo nuo to, kad Gabija pasakė, jog nepatikėtų, jeigu dabar Žygis pasakytų, kad jos nebemyli.

„Aš irgi nepatikėjau. Buvo vestuvės ir po trijų savaičių, sakau, kas tau yra. Sako, aš nemyliu tavęs. Sakau, kaip suprast? Mes ką tik bažnyčioj susituokėm. Sako, tada mylėjau, o dabar nemyliu. Ir nors tu ką... Per tris savaites“, – pasakojo Vasha.

Vasha tęsė, kad susipažinusi ir pradėjusi draugauti su buvusiu vyru iš pradžių nė nežinojo, kad jis – populiarus krepšininkas:

„Buvo vasara, tūsai visokie. Atėjo ruduo ir jis sako, man į Latviją reikia išvažiuoti. Sakau, ką ten darysi, jis sako, man sezonas prasideda. Aš tada supratau, kad jis profesionaliai kašį žaidžia. Ir taip prasidėjo. Jis pas mane parvažiuodavo, aš pas jį nuvažiuodavau. Ir tada pradėjome šnekėti, kad jau ne vaikai esame, o taip važinėti vienas pas kitą yra be ryšio. Išsikalbėjome, kad aš noriu šeimos, jis nori šeimos ir davai darom vaiką“.

Po 5 mėnesių bandymų Vashai pavyko pastoti. Tačiau apie tai sužinojusios jų šeimos ėmė kalbėti, kaip gali vaikas gimti ne santuokoje.

„Po to mes pasikalbėjome, kad jeigu važiuosime į užsienį gyventi, būtų neblogai turėti tą pačią pavardę. Tada nuėjome tyliai niekam nieko nesakę ir susirašėm. Pagimdžiau vaiką, išvykau su juo gyventi į Graikiją. Tada kitą sezoną išvarėm į Prancūziją gyventi, gyvenom, gyvenom, gyvenom. Po pusantrų metų nusprendėm, kad reikia pasidaryti normalias vestuves. Vasarą buvo vestuvės. Prieš vestuves viskas buvo nerealiai.

Vestuvės bomba buvo – atrodė, kad išsipildė svajonė, nes visada įsivaizdavau, kad vestuvės turi atrodyti, kaip pasaka, o aš kaip princesė. Išvarėm į medaus mėnesį. Ten viskas buvo, kaip normaliai, bet man vis kildavo kažkokių įtarimų, kad kažkas ne taip“, – sakė ji.

REKLAMA

Grįžę į Lietuvą jaunavedžiai su dukrele išvyko dar pailsėti ir į Palangą, tačiau čia Vashos nuojauta, kad kažkas negerai, tik dar labiau sustiprėjo.

„Vieną dieną jis man šauna, kad jam reikia į Kauną, treniruotis naujam sezonui. Nu sakau, varyk. Bet sakau savaitgalį grįžk. Skambinu jam jausdama ir sakau, įsijunk kamerą. Sako, kas yra, aš ką tik po treniruotės. Sakau, įsijunk ir pakelk ranką. Man buvo taip intuityviai. Jis pakelia ranką ir ant jos nėra žiedo. Sakau, ta prasme. Ką tu darei? Ir matau, kad jis visas ištinęs ir tikrai ne po treniruotes. Sako, tai aš nusiėmiau, nes kai žaidi krepšinį trukdo žiedas žaisti. Sakau, gerai viskas, nebėra, ką kalbėti“, – tęsė Vasha.

Moteris sako, kad nuo tada jų šeimoje prasidėjo pykčiai. Prasidėjus naujam krepšinio sezonui vyras vėl išvyko į užsienį, o Vasha liko laukti su dukrele, kol vyras atsiųs joms lėktuvo bilietus.

„Eina mėnesis, du, bilietų nesulaukiu. Paėmiau pati ir nusipirkau bilietus. Po trijų dienų jis mane parskraidino atgal. Tiesiog nupirko bilietus ir pasakė, kad jūs rytoj skrendat namo. Nieko nesupratus skridau atgal į Lietuvą. Lietuvoj sužinojau, kad tuo metu, kai atskridau pas jį su vaiku, pas jį buvo kita. Dėl to taip ilgai negalėjau pas jį atskristi. Finalas buvo tas, kad jis neliko nei su manim, nei su ta. Ta merga buvo tik žaislas jam tuo metu. <...> Labai retas kašioras, kuris atsiduoda savo šeimai ir neapgaudinėja. Labai retas...“, – širdį išliejo Vasha.

Vashos išpažintis

Vashos išpažintis apie nelaimingą meilę 😞

Posted by Didysis Šou Burbulas on 2021 m. balandžio 10 d., šeštadienis

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“.

„Didysis šou burbulas“ – didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 naujiena, kuri apjungs realybės ir sekmadienio TV šou. 

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

VISĄ SEKMADIENIO „DIDYSIS ŠOU BURBULAS“ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
N
Nina
2021-04-12 11:24:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jau žodynas-varom, varyk... kalbėti deramai reikia išmokti. Nejaugi mokys ir dukrą tokio žodyno. Gėda skaityti.
Atsakyti
0

A
As
2021-04-11 19:48:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kasioras??? Kas pas ja per lygis:D
Atsakyti
0

N
Na
2021-04-10 19:57:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau per visas laidas yra išsipasakojusi, dabar vėl iš naujo?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų