• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja ir nuomonės formuotoja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha yra iš tų moterų, kurios drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebijo įvairių klausimų. Laidoje „Pasikalbėkim“ Gabrielė irgi buvo atvira – kaip pati sakė, gal net per daug, bet jos nuoširdumas ir paprastumas nepaliks abejingų. Kokias svarbiausias gyvenimo pamokas Vasha jau išmoko? Ar ji ryžtųsi dar kartą tekėti? 

Atlikėja ir nuomonės formuotoja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha yra iš tų moterų, kurios drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebijo įvairių klausimų. Laidoje „Pasikalbėkim“ Gabrielė irgi buvo atvira – kaip pati sakė, gal net per daug, bet jos nuoširdumas ir paprastumas nepaliks abejingų. Kokias svarbiausias gyvenimo pamokas Vasha jau išmoko? Ar ji ryžtųsi dar kartą tekėti? 

REKLAMA

Viešumo kainą Gabrielė žino nuo vaikystės, nes jos mama yra praeityje garsi dainininkė Viktorija Mauručaitė. Dukros ji susilaukė vos septyniolikos, todėl apie tai skalambijo visa Lietuva. Vasha juokiasi, kad seniai priprato prie žiniasklaidos dėmesio, bet to nesureikšmina ir žvaigžde nesijaučia. Pati dabar dukrą auginanti moteris stengiasi, kad su Adrija būtų artimas ir šiltas ryšys, koks visada buvo jos su mama. 

„Mudvi su dukra esame labai artimos. Manau, kad gal tam turėjo įtakos ir mano išsiskyrimas su jos tėčiu. Mes kartu su Adrija tikrai daug įvairių išbandymų patyrėme. Gyvenome ir su dešimt eurų kišenėje, ir daugiau pinigų turint. Dukra matė visas mano ašaras bei išgyvenimus. Nesistengiau nuo vaiko kažko nuslėpti, nes nemačiau prasmės jos apgaudinėti, bet tuo pačiu niekada netraumavau ir stengiausi, kad per daug visko nesužinotų. Natūraliai mūsų ryšys vis stiprėjo,“ – pasakoja Vasha.

REKLAMA
REKLAMA

Santykiai su buvusiu vyru

Ne paslaptis, kad Gabrielė buvo ištekėjusi už krepšininko Ronaldo Rutkausko, tačiau poros keliams išsiskyrus, ji praktiškai viena liko rūpintis dukra. Vasha džiaugiasi, kad šiuo metu tėvo ir dukros ryšys atsinaujinęs.

REKLAMA

„Aš matau savo vaiko laimingas akis, kai ji turi tėčio šilumą ir dėmesį. Tačiau tam, kad ateitų šis etapas, mums abiems reikėjo labai daug praeiti.<...> Tikrai yra skirtumas, kaip aš į gyvenimą žiūrėjau prieš septynerius metus ir kas esu dabar, kaip suvokiu santykius, šeimą, laisvalaikį, darbą. Tai jeigu mes būtume išlikę kartu su Ronaldu, tai nemanau, kad būtume tiek užaugę, kiek užaugom būdami atskirai“, – sako Gabrielė. 

O ar jai pavyko galiausiai nuoširdžiai atleisti savo buvusiam vyrui? Kokie judviejų santykiai dabar? Vasha atvirai sako, kad po skaudžios patirties leistis į naujas pažintis nebuvo lengva, tačiau šiandien jos širdyje vėl gyvena meilė. Kas tas vyras, sugebėjęs pelnyti Gabrielės pasitikėjimą ir kaip jiedu susipažino? Ar tiesa, kad naujas mylimasis taip pat yra iš sporto pasaulio?

REKLAMA
REKLAMA

„Mes kartu jau trejus metus. Tai nėra žmogus, kuris pasislėpęs ir niekas jo nemato. Bet kol kas jis nenori to viešumo ir aš puikiai tai suprantu“, – sako Vasha. 

Ateities planai

O kaip jos mylimąjį priėmė dukra? Ar poros planuose yra vestuvės ir didesnė šeima?

 „Man vaikai yra absoliučiai viskas gyvenime. Jeigu galėčiau, tai turėčiau jų nors ir šimtą. Man leliukai yra kažkas tobulo, tikras stebuklas. Ir dabar, jei atvažiuojam pas draugus, kur yra mažų vaikų, tai jau visi žino, kad Gabrielė dažniausiai bus su vaikais“, – juokiasi atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ar šiandien ji jaučiasi saugi ir laiminga? Vasha teigia, kad tikrai taip, nes viskas, ko pasiekė, yra jos atkaklumo, ryžto ir darbštumo rezultatas. Nauji namai, kuriuos įsigijo pati, nauji verslo planai ir sėkmingas nuomonės formuotojos darbas socialiniuose tinkluose leidžia Gabrielei lengviau atsikvėpti. Ji atvirai sako, kad dabar pagrindinės pajamos yra būtent iš šios veiklos. Taigi kokia didžiausia suma, kurią pavyko uždirbti per mėnesį?

Visą pokalbį su Gabriele Grygolaityte-Vasha žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

tv3.lt

Ir kaip toms nuopisoms norisi dėmesio? tik deja, neišeina jo gauti, nes talento nėr, karizmos nėr, smegenų irgi nėr. O pasirodyti - shto za ja norisi. Apgailėtina zmogysta! Augink dukrą kaip pridera ir gyvenk tyliai.
zekų pasaulyje-eeeeeeee
zekų pasaulyje-eeeeeeee
Kažkas negerai, jei diedas pozuoja nusisukęs. jei neturėtų ko slėpti, neišsipisinėtų. Turbūt dar bent kelias žmonas ir vaikus turi, kurios viena apie kitą nežino, alimentų nemoka, ieškomas plicijos, prasilošęs, sėdėjęs, neišsiskyręs ir t.t. Žinant, kas jos pačios tėvas, toli nuo obels neriedėjo
nepyk už tiesą,jeigu lendi viešintis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų