Valentaitė sublizgėjo lietuvę pamilusio milijardieriaus renginyje: seksuali suknelė traukė akį

Ketvirtadienio vakarą Londone į prabangų labdaros fondo „Caudwell Children“ pokylį rinkosi Didžiosios Britanijos verslo ir pramogų pasaulio atstovai. Tiesa, renginyje buvo galima pastebėti ir šalyje puikiai žinomas gražuoles lietuvaites.

19

Renginyje, kuriame susirinko 800 svečių, dalyvavo pats fondo steigėjas britų milijardierius Johnas Caudwellas su gyvenimo drauge, olimpiete Modesta Vžesniauskaite ir Londone gyvenanti stilistė bei modelis Asta Valentaitė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Valentaitė sublizgėjo lietuvę pamilusio milijardieriaus renginyje: seksuali raudona suknelė traukė akį

„Johnas ir Modesta nuolat deda dideles pastangas, kad neįgalių vaikų kasdienybė būtų šiek tiek lengvesnė. Kasmetinis fondo organizuojamas pokylis Londone yra ne tik laukiamas įvykis, bet ir proga kiekvienam dalyviui prisidėti prie šios kilnios veiklos“, – sako Asta Valentaitė.

Pobūvio „Butterfly Ball“ metu surinkta rekordinė 1,8 milijono eurų suma bus skirta Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems vaikams su negalia ir jų šeimoms.

Nuo veiklos pradžios 2000 metais, „Caudwell Children“ fondas yra suteikęs pagalbą 45 tūkst. vaikų, o suteiktų paslaugų vertė siekia 48 mln. eurų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar savaitės pradžioje tiek užsienio, tiek Lietuvos žiniasklaida minėjo nuo kitų minėto milijardieriaus ryšių su puikiai Lietuvoje žinomais Danieliumi bei Viktorija Siegel. Šie lankėsi J. Caudwello dukros vestuvių puotoje, kuri truko net 3 paras.


Rašyti komentarą...
A
2019-06-15 13:37:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne kažką, kai akį traukia ne žmogus, o suknelė
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų