Vakarėlių mergaitės Hilton pokyčiai bėgant laikui: teigia esanti visiškai natūrali

Turtingosios prabangių viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtojos Paris Hilton gyvenimas visuomet buvo pasaka. Prabanga buvo neatskiriama jos gyvenimo dalis jau nuo mažų dienų, o mažosios lėlės barbės nepastebėti buvo tiesiog neįmanoma.

17

Ir nors ji iki šiol tikina, kad visa jos išvaizda yra 100 procentų natūrali, peržvelgus senesnes nuotraukas, akivaizdu – gražuolė išties pasikeitė.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Hilton pokyčiai bėgant metams

„Esu 100 procentų natūrali ir nieko niekada nesu sau pasidariusi. Visuomet itin kruopščiai prižiūrėjau savo odą, o taip pat laikydavausi atokiau nuo saulės“, – užsienio žiniasklaidai neseniai sakė ji.

Tiesa, ji neseniai atsivėrė ir apie tai, jog nepaisant to, kad iš šono atrodo ekscentriška, pamišusi dėl rožinės spalvos ir arogantiška, iš tiesų visa tai yra melas – tokiu būdu ji kūrė savo asmenybę viešumoje, o iš tiesų ji tikina esanti be galo paprasta moteris.

Moteris žinoma ir dėl savo nesibaigiančių vakarėlių (paparacai yra „pagavę“ išties ne pačių geriausių jos akimirkų) ar meilės ryšių. Pavyzdžiui, anksčiau ji yra susitikinėjusi net su futbolo žvaigžde Cristiano Ronaldo, tačiau galiausiai jį metė, mat šis jai pasirodė esantis pernelyg „skystas, mamyčiukas“.

Kai kada teigiama, kad P. Hilton netgi išrado asmenukes, o taip pat į viešumą iškėlė ir šiuo metu net už ją pačią garsesnę draugę, Kim Kardashian, kuri kadaise buvo tik jos asistentė. Kartais merginų santykiai buvo panašūs į geriausių draugių, o kartais – į didžiausių priešių. O didžiausi nesutarimai prasidėjo tada, kai Kim žiniasklaidos dėmesį ėmė traukti lygiai taip pat, kaip ir Paris. 

Vienas P. Hilton įžeidimas apie buvusią draugę anuomet peržengė visas ribas. „Nė už ką nenorėčiau tokio užpakalio, kaip Kim. Jis – pasišlykštėtinas. Primena varškę didžiuliame šiukšlių maiše“, – be jokio gailesčio drėbė ji.

Tiesa, neseniai jos susitaikė – Kim ne tik pripažino, kad yra dėkinga Paris dėl savo staigaus populiarumo, bet ir nusifilmavo naujame jos vaizdo klipe.

P. Hilton pokyčiai bėgant laikui – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų