Vaistai nuo skausmo gali pakeisti lytinę orientaciją? Vyras įspėja saugotis

23 metų vyras tikina, kad vaistai nuo skausmo jį pavertė homoseksualiu. Toks pareiškimas vienus išgąsdino, o kitus prajuokino, tačiau internete šia tema jau verda diskusijos.

23

Britas Scott Purdy ėmė vartoti „Lyrica“ vaistus, dar žinomus, kaip „Pregabalin“. Vyras pateko į avariją su kartingu, susižeidė, todėl jam teko malšinti skausmą medikamentais. Scott teigia, jog jam visada patiko tik moterys, niekada nė nesusimąstydavo, kad jį galėtų pradėti traukti ir vyriškoji lytis. Visgi pavartojęs šių vaistų britas suvokė, jog ėmė jausti potraukį vyrams. Tai privertė jį išsiskirti su ilgamete mylimąja.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Scott Purdy teigia, kad vaistai padarė jį homoseksualiu

„Pastebėjau, kad moterys ėmė manęs nebedominti, pradėjau trokšti vyrų dėmesio. Turėjau merginą, manes niekada netraukė vyrai. Kai buvau jaunesnis, man buvo įdomūs tokie dalykai, tačiau... Prabėgus porai savaičių po to, kai pradėjau vartoti vaistą, atsisukau į ją ir pasakiau, kad manęs ji fiziškai nebedomina. Ji žinojo, kad vartoju tuos vaistus. Pasakiau jai, kad nežinau, kas dedasi, tačiau man pradėjo patikti vyrai ir nebegalėjau su ja būti toliau. Ji buvo labai supratinga“, – užsienio naujienų portalui „The Lad Bible“ pasakojo Scott.

Visgi informaciniame vaisto „Lyrica“ lapelyje nėra pranešta apie būtent tokius šalutinius efektus. Tiesa, medikamentas gali sumažinti lytinį potraukį, tačiau orientacijos jis pakeisti negali.

Dabar Scott džiaugiasi savo potraukiu vyrams ir viešai sako, jog tapo homoseksualiu. Jis pats tikina, kad tai tarsi jį išlaisvino. Vyras netgi susitikinėja su vyru ir sako esąs laimingas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų