• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas Vaidas Baumila gyvena pasiruošimo Žalgirio arenos koncertui akimirkomis. Kovo 15 dieną jis visus pakvies į ugnimi trykštantį pasirodymą. Viešėdamas laidoje „Kažkas naujo“ jis papasakojo, kokiomis mintimis gyvena ir kokias vertybes jam pavyksta išsigryninti.

Atlikėjas Vaidas Baumila gyvena pasiruošimo Žalgirio arenos koncertui akimirkomis. Kovo 15 dieną jis visus pakvies į ugnimi trykštantį pasirodymą. Viešėdamas laidoje „Kažkas naujo“ jis papasakojo, kokiomis mintimis gyvena ir kokias vertybes jam pavyksta išsigryninti.

REKLAMA

Vaidas Baumila nusprendė išbandyti save dar vienoje srityje ir nusprendė pradėti mokytis groti gitara. Apie priežastis jis prabilo naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“.

„Naujų dalykų mokymasis yra dar vienas supratimas, kad visada esi mokinys ir nesi tobulas. Kai suvoki, kad yra dar daug kelių, kuriais gali nueiti mokydamasis ir ko nors pasiekdamas. Tada žinai, kad yra daug geresnių už tave ir visada bus visomis prasmėmis. Tol, kol žinai, kad esi mokinys, gali labai tvirtai stovėti ant žemės“, – pasakojo V. Baumila.

Pasitikėjimas savimi atėjo su laiku

Be to, Vaidas Baumila paminėjo, kad dabartiniame kūrybiname etape jaučiasi išsilaisvinęs ir šimtu procentų savimi. Tačiau jis ne visada pasitikėdavo savimi...

REKLAMA
REKLAMA

„Įgavau pasitikėjimo savimi per tuos nemažai, dvidešimt, metų scenoje. Pasitikėjimas tikrai užaugo ir susilaikyti nebėra mano prigimtyje, natūroje. Ir muzika tą patį pasakoja, kas iš tikrųjų esu aš. Tas žaismingumas, energetika, ugnis visada mane lydėjo, tik laukė tinkamo momento, kada galės išsilaisvinti.

REKLAMA

Prisidėjo ir aktorinis, kurį baigiau, tik nesugebėjau rezultatyviai panaudoti scenoje. O dabar, su šia muzika, nauju etapu, kažkaip išsilaisvinau“, – laidoje „Kažkas naujo“ kalbėjo Vaidas.

Vis dėlto dauguma mūsų nuo mažens buvo mokomi būti kuklesniais, nuolankiais. V. Baumila pritaria, kad kuklumas yra graži savybė, tačiau siūlo patikslinti šį bruožą ir paversti jį tokiu, kuris padeda gyvenime, o ne sulaiko nuo drąsių sprendimų priėmimo.

REKLAMA
REKLAMA

„Kalbant apie kuklumą, turbūt reiktų turėti omenyje tą atvejį, kai savęs nepervertini ir pats sau laurų nesikabini. Kaip scenoje elgiesi, kukliai ar ne, yra tavo natūra, gamta, kaip jauti muziką. Jei jauti ją žiauriai taškydamasis ir tai nėra tavo apsimestinis kūno judesys ar išraiška, tai nesusiję su kuklumu ar arogancija. Tai susiję su išsilaisvinimu, laisve.

Kuklumas, šiuo atveju, būtų tada, kai esi kuklus savo pasiekimuose. Kai neini ir visiems į akis nerodai, koks tu geras ir nesimuši ranka į krūtinę. Koks tu geras rodo kūryba, muzika ir, jeigu žmonės sugrįžta ir klausosi, jei pats esi laimingas ir patenkintas, čia yra tas tikrasis kuklumas, įsižeminimas“, – sakė dainininkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vaidas paakcentavo, kad kūryba negali gimti iš pykčio ar pavydo, nes šie jausmai nesukurs ilgaamžio produkto.

„Jei kasdien grįžęs namo galvoji, kad esi geresnis už kitus, ateina į gyvenimą pyktis, kuris kartais prarauna, užgrūdina ir prarauna į priekį, bet jis nėra amžinas. Jeigu kurdamas vadovaujiesi pykčiu, kerštu, pavydu, tai neturės ilgalaikio termino. Trumpam laikui gal ir veikia, bet ilgam reikia įsižeminimo ir pavydo jausmo nebuvimo bei sveiko kuklumo“, – tikino jis.

atėjau tik kam, kad parašyčiau komentarą, kad jis yra KGBaumila, ir kad apie jį normalūs portalai rašyti, o tuo labiau nuolat propaguoti, neturėtų. bet tvtrys, kaip elerte ir panašūs, nėra padorūs portalai. tiek žinių
Šlykšti KGB sėkla, spermatozoidas,!
spermos dėmė triusikuose šitas veikėjas, kgbisto palikuonis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų