Vaidas Baumila apie „Euroviziją“: dar reikia pasistiebti

Praėjusiais metais Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse atstovavo garsi pramogų pasaulio pora – Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Vakarietiška daina „This Time“, atlikėjų bučinys prieš tūkstantinę minią ir puikiai surežisuotas pasirodymas lėmė patekimą į finalą, tačiau iškovoti pirmos vietos nepavyko. Ar tai padarys šių metų atstovas Donatas Montvydas?

30

„Donatas yra profesionalus atlikėjas, kuris tikrai žino, ką daro. Jis trykšta pasitikėjimu, o tai leidžia mums pasitikėti juo. Svarbiausia, kad jis puikiai dainuoja, gerai atrodo, juda, o daina taip pat yra labai gera“, - kolegą giria Vaidas Baumila. Visgi „Eurovizijos“ virtuvę išbandęs atlikėjas tik tv3.lt sako manąs, kad konkursas dainininkams turėtų būti tik karjeros laiptelis, o ne aukštumos, tad siūlo vengti perdėto jautrumo.

„Kai kurie atlikėjai mano, kad „Eurovizija“ – aukščiausias taškas, todėl po jos pamiršta apie karjerą, save. Visgi tai yra etapas, kuris ateina ir praeina, o vėliau reikia tik lipti aukščiau ir aukščiau. Gi „Eurovizija“ nėra anomalinis reiškinys, kurio atlikėjai žūtbūt siekia, nes sudalyvavus pasieki visas aukštumas“, - nuomonę, kodėl kai kurie buvę dalyviai nenori būti siejami su konkursu, dėsto V. Baumila. Vis dėlto atlikėjas pripažįsta, kad tai yra puiki proga išvysti, kaip daromi aukšto lygio pasirodymai, suteikiama galimybė semtis patirties, tad siūlo nebijoti.

REKLAMA

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaidas Baumila apie „Euroviziją“: dar reikia pasistiebti

„Vieni nori išbandyti plačiuosius vandenis, kitiems to nereikia. Visgi šis konkursas yra vienas iš geresnių būdų užmegzti pažintis, susipažinti su prodiuseriais. Taip padarė ir jau dalyvavęs Donatas Montvydas, kai įgytos pažintys jam leido šiais metais dirbti su švedų muzikos kūrėjais. Reiškia išmokti iš „Eurovizijos“ pasiimti daugiau nei tik konkursą“, - būsimiems dalyviams pataria atlikėjas.

Visgi, svarbiausia, kad Vaidui patirtis „Eurovizijoje“ išliko pačiomis gražiausiomis spalvomis, nes gavo progą išvysti ne tik stulbinantį reginį, bet ir pasidžiaugti Austrijos vaizdais, pabendrauti su kitais dalyviais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų