Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje prieš televizijos laidos „Mados reidas“ penkmečiui skirtą Valentino Judaškino naujausios rudens–žiemos aukštosios mados kolekcijos pristatymą garsus Rusijos mados kūrėjas susitiko su žurnalistais.

48-erių rusų mados korifėjus džiaugėsi vėl apsilankęs Vilniuje. „Prieš daug metų buvau Lietuvoje, Vilniuje šilčiausia ir nuostabiausia publika. Smagu, kad po daug metų turiu galimybę vėl pamatyti savo gerbėjus, draugus“, – sakė V.Judaškinas.

V.Judaškinas prisipažino iš Lietuvos mados kūrėjų geriausiai žinantis Ramunę Piekautaitę. „Ramunė profesionaliai, kokybiškai dirba jau daugelį metų, jos darbai pagrįsti gera dailės mokykla, matau, kad puikios jos gatavų drabužų (pranc. pret a porter) kolekcijos. Matau, kaip ji auga, kaip lavėja jos meninė kalba. Girdėjęs esu ir daugiau vardų, bete jie – daugiau „tūsas“ šalia mados, o ne mada“, – sakė dizaineris.

Į Vilnių V.Judaškinas atgabeno aukštosios mados (pranc. haute couture) kolekciją. „Ši kolekcija pati naujausia, naujesnė tik ta, kuri šiuo metu ruošiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų