V. Baumila atskleidė savo „Oskarų“ apdovanojimų favoritus: prabilo apie pakitusią jų reikšmę

Holivudo apdovanojimų sezonas artėja į pabaigą, o naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku, visas kino elitas dalinsis prestižinius „Oskarų” apdovanojimus. Kino industrijos geriausieji nominuoti 24-iose kategorijose, o ceremoniją stebės milijonai žmonių visame pasaulyje. Nors Lietuvoje apdovanojimai transliuojami nebus, mūsų šalyje netrūksta šios šventės gerbėjų.

77

274-ių metrų ilgio ir 10 metrų pločio raudonu kilimu pasaulinio garso žvaigždės „Oskarų“ apdovanojimuose Los Andžele žengs jau 90-tą kartą. Prestižiškiausi ir populiariausi kino industrijos apdovanojimai bus transliuojami 225-iose šalyse ir teritorijose. Tradiciją keltis naktį ir žiūrėti apdovanojimus tikisi išlaikyti ir didelis kino mėgėjas atlikėjas Vaidas Baumila. „Visada smagu stebėti šią šventę. Per metus peržiūriu tikrai daug filmų ir tikrai domiuosi tais, kurie nominuoti. Tai lyg maža mano manija. Visada laukiu ir muzikinių pasirodymų, ir vedėjų išdaigų, kurios apdovanojimus paverčia magiškais“, - sakė muzikantas.

REKLAMA

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neoficialioji „Oskarų“ dalis – „Vanity Fair“ pokylis

Geriausi kino industrijos žmonės ceremonijoje išsidalins 24 „Oskarų“ statulėles – kiekviena iš jų 33 centimetrų aukščio ir beveik 4 kilogramų svorio. Įprastai daugiausiai dėmesio sulaukia geriausio filmo, aktoriaus ir aktorės nominacijos. V. Baumilai šiuose apdovanojimuose įdomiausia geriausio filmo nominacija. „Betsafe“ lažybų ekspertai favoritu laimėti šį apdovanojimą laiko filmą „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“. 4-is Auksinius gaublius iškovojęs filmas pasakoja apie dukros netekusią ir gedinčią motiną bei jos kovą su vangiais policijos atstovais. Filmo šansai iškovoti „Oskarą“ vertinami 56 procentais. Tačiau V. Baumila šioje nominacijoje turi kitą favoritą. „Nors šis filmas fantastiškas, man asmeniškai jis neaplenkia Guillermo Del Toro filmo „Vandens forma“. Iš šio filmo išėjau atvėpusiu žandikauliu. Galima prisiminti ir praėjusius metus, kai bukmekeriai laurus atidavė „Kalifornijos svajoms“, o laimėjo „Mėnesiena“. Tiesa, su keistu įvykiu, kai įteikėjas sumaišė nugalėtoją“, - pasakojo dainininkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų