V. Bareikis kviečia į paskutinį solinį koncertą

Vidas Bareikis, šią vasarą sėkmingai pradėjęs savo solinę muzikinę karjerą, kviečia visus į paskutinį vasaros koncertą. Rugpjūčio 29 d. 20 h restorane „Jalta“ įvyksiančiame nemokamame renginyje atlikėjas žada pristatyti bemaž pusantros  valandos autorinę programą, kurioje skambės jau kultinėmis tapusios kompozicijos (Super Mario, Rėkti trypiant kojom ir kt.) bei - keli nauji kūriniai. Jaukioje „Jaltos“ scenoje Vidui Bareikiui pritars  būgnininkas Josh McClung.

Energingais ir originaliais pasirodymais gausų gerbėjų būrį įgijęs Vidas Bareikis  šią vasarą jau spėjo pakoncertuoti ne tik Lietuvos didmiesčiuose, bet ir atokesnėse šalies vietose .

„Džiaugiuosi, kad pirmasis mano žingsnis solinės karjeros link tikrai įvyko bei pavyko. Teko sudalyvauti didžiausiuose Lietuvos bardų festivaliuose, tokiuose kaip „Akacijų alėja“ bei „Purpurinis vakaras“,kur  su publiką užmezgėme tikrai šiltą dialogą, sulaukiau daug palaikymo. Šiuo metu vyksta mano solinio albumo įrašo darbai ir jau spalio pabaigoje planuoju šį darbą pristatyti publikai,“ - sakė atlikėjas.  Vidas Bareikis prisipažino, kad po grupių „Suicide DJ's“ ir „Stipriai kitaip“ veiklos tiek žiūrovams, tiek ir jam pačiam buvo gana sunku atskirti , kas yra sena, o kas - nauja. „Dabar jau žinau, kad radau patį tinkamiausią būdą išreikšti tai, kas man dabar yra svarbiausia, apie ką noriu kalbėti dainomis. Labai džiaugiuosi randantis vis daugiau bendraminčių, kuriems mano “rėkiančios„ mintys prie širdies,“ - sakė aktorius bei režisierius V. Bareikis.

REKLAMA

Taigi, jau šį trečiadienį 20 h. visus norinčius V. Bareikis kviečia į intymų muzikinį dialogą „Jaltoje“. Kur jaukioje aplinkoje skambės daug dainų bei minčių. O svarbiausia - viskas  nemokamai.

Vido Bareikio muzikines naujienas sekite adresu - www.facebook.com/VidasBareikis

V. Bareikis (nuotr. Organizatorių)V. Bareikis (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
V
Vi
2012-08-28 17:05:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Issisemes jis man atrodo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų