Užtruksite tik kelias sekundes: šis testas atskleis, kaip stipriai jums reikia poilsio

Šis vieno Japonijos universiteto profesoriaus Akioši Kitaoka sukurtas testas jau spėjo sulaukti milijonų internautų dėmesio.

Didžiausia paslaptis slypi šio testo paprastume. Tereikia tik pažvelgti į šią nuotrauką, kad per kelias sekundes suvoktumėte savo psichologinę ir fizinę būklę.

Gerai įsižiūrėkite, o po to pasitikrinkite, kuriam iš trijų variantų priklauso jūsų dabartinė būklė:

1. Jei nuotraukoje matomas vaizdas yra statiškas (visiškai nejuda). Galite būti visiškai ramūs. Jūsų psichologinė ir fizinė būklė yra stabili. Paveikslėlis įprastai nejuda tada, kai žmogus yra ramus ir pailsėjęs.

2. Jei nuotraukoje matomas vaizdas juda lėtai (vos sukasi). Tai yra pirmas signalas, kad jums reikia pailsėti. Jei nuotraukoje matomi vaizdai sukasi iš lėto, tai reiškia, kad jums reikia pailsėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tam galėtų padėti kokybiškas miegas, meditacija.

3. Jei nuotraukoje matomas vaizdas juda greitai arba labai greitai. Tokiu atveju jūsų organizmas tiesiog šaukiasi poilsio. Jei vaizdas juda (sukasi) labai greitai, tai rodo aukštą nuovargio bei streso lygį. Tokiu atveju net rekomenduojama kreiptis pagalbos į šeimos gydytoją, kuris patartų, kaip iš pagrindų priversti jūsų kūną pailsėti tiek psichologiškai, tiek dvasiškai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų