REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien laidoje „TOP 3“ – svarbiausios aktualijos kitu kampu.

REKLAMA

Kokią žinią savo tautiečiams siunčia Rusija, kai jos FSB pareigūnai, tiesiogiai pavaldūs Putinui, pjauna įtariamam teroristui ausį ir verčia ją suvalgyti? Kodėl net po to, kai Seimas priėmė sprendimą legalizuoti naminukę, kaimo turizmo sodybų savininkai nedžiūgauja? Galiausiai, kaip atrodė savaitgalį įvykusio grandiozinio „Hiperbolės“ koncerto užkulisiai? Visa tai – jau šį vakarą per TV3.

Seimas nubalsavo už tai, kad kaimo turizmo sodybos galėtų gaminti naminukę – alkoholinį gėrimą iki 65 laipsnių stiprumo. Tačiau tik iki 100 litrų per metus, nors anksčiau buvo kalbėta apie 1000 litrų. 

Naminę bus galima virti tik šeimos reikmėms arba degustacijoms vietoje.

Įranga turės būti pažymėta, o likus dviem paroms iki proceso pradžios, naminės gamintojas apie tai privalės informuoti Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.

REKLAMA
REKLAMA

Seime apie tai nuomonės skirtingos. Vieni laidoje sakys, kad naminukė yra nuodas, kiti – kad paveldas.

„Čia gal toks tikslas – užpilti visiems akis, kad niekas nebematytų visų valdžios nesąmonių, kad tokiu būdu žmonės nusiramintų. Čia pats baisiausias būdas nusiraminti – tai veda į priklausomybę“, – savo pasipiktinimo neslėps garsus blaivininkas Aurelijus Veryga.

REKLAMA

Anot jo, kai kurie Seimo sprendimai ne tik primena šizofreniją, bet ir gali labai brangiai kainuoti.  Juk, anot A. Verygos, šiuo gėrimu galima net nusinuodyti!

Visai kitaip apie tai laidoje kalbės kitas Seimo narys Remigijus Žemaitaitis. Anot jo, gerti samagoną – sveika.

„Tie, kurie sako, kad samagoną gerti yra blogai, tai arba yra per daug pergėrę, arba geria prastos kokybės samagoną. Gerą samagoną gerti yra sveika“, – įsitikinęs jis.

Tuo tarpu Kėdainių rajone kaimo turizmo sodybą turintis Erikas Augustinavičius neslėps – pagal dabartines sąlygas, kokiomis bandoma legalizuoti naminukę, retas kaimo turizmo verslininkas imtųsi tai daryti. Paprasčiausiai neapsimoka. O tiksliau, anot Eriko, tai – pasityčiojimas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Niekas nenori nieko nelegalaus – visi nori tikrai skaidriai. Bet, jeigu tavo tą skaidrumą apkraus su begale leidimų ir visokių patikrų, tai kaip buvo, taip ir bus“, – laidoje sakys E. Augustinavičius.

Kitoje laidos temoje – teroro aktas Maskvoje. Pasaulis vis dar laukia atsakymų apie šį teroristinį išpuolį. Kas ir kodėl jį surengė?

Skelbiama labai daug įvairios, o taip pat – ir klaidinančios informacijos. Tačiau akivaizdu, jog šį kraujo praliejimą Maskvoje Putinas nori pakreipti sau naudinga linkme ir paskatinti savo karius nepaisyti jokių žmogiškumo principų.

Ar gali būti, kad teroro aktas Maskvoje buvo įvykdytas su FSB žinia? Ar tokiu būdu bandoma paskatinti rusus veržtis į karą ir nesipriešinti galimai visuotinei mobilizacijai?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai paskutinėje laidos temoje – savaitgalį Kaune praūžęs „Hiperbolės“ koncertas.

Laidos žiūrovai turės unikalią galimybę pasižvalgyti po legendinės grupės koncerto užkulisius. O grupė ne tik pasidalins savo įspūdžiais, bet ir supažindins su žmogumi, be kurio šis koncertinis turas nė nebūtų įvykęs! 

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų