Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitę siūlo pradėti su aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“, realybės šou „Nuogi ir įbauginti“ ir kitomis pramogomis.

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitę siūlo pradėti su aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“, realybės šou „Nuogi ir įbauginti“ ir kitomis pramogomis.

REKLAMA

19:30 val. per TV3 ir TV3 Play – karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt“. Šiandien virs aršios diskusijos apie didelį atgarsį visuomenėje sukėlusias nelegalias šunų veisyklas. Laidos svečiai bandys atsakyti – ar tai tiesiog apsileidimas, ar milijoninis verslas. „Karštai su tv3.lt“ – kiekvieną pirmadienį vis nauja karšta tema, karštos diskusijos, argumentai ir faktai.

TV6 20 val. intriguojantis realybės šou „Nuogi ir įbauginti“. Tai – naujas, modernus, dinamiškas realybės šou, atskleidžiantis autentišką išgyvenimo patirtį. Jau pats pavadinimas atskleidžia, kad tai bus kažkas visai kito, nei esame įpratę matyti televizijos ekranuose, galbūt kai ką gali net šokiruoti. Kiekvienoje realybės šou „Nuogi ir įbauginti“ serijoje po vieną moterį ir vyrą nuogi paliekami negyvenamoje vietovėje, kurioje laukinės gamtos sąlygomis jie turi išgyventi 21 dieną.

Šou dalyviai turi susiręsti pastogę, susirasti vandens ir prasimanyti maisto, o paskutinę dieną turi atsidurti sutartoje vietoje, kad būtų išgabenti atgal į civilizaciją. Negana to, herojai yra visiškai nepažįstami, taiga šalia fizinių sunkumų iškyla ir psichologinių – toli gražu ne visos poros randa bendrą kalbą ir sugeba sutarti. Tačiau, kai kuriuos išbandymai suartino ir tapo romantiškų santykių pradžia. Sunkumai, netikėtumai, konfliktai, nuovargis fiziniai ir psichologiniai išbandymai – visa tai realybės šou „Nuogi ir įbauginti“! 

REKLAMA

TV8 21 val. melodrama „Sugrįžimas namo“. 1930-ieji. Į Singapūrą išvykusių tėvų paliktą Juditą globoja teta Luiza. Jaunoji Judita labai greitai susidraugauja su prabangioje aplinkoje išaugusia Kere, kurios šeima, tetai Luizai žuvus autoavarijoje, įvaikina Juditą. Ši iš karto įsimyli naująją šeimą, nuostabias Nančerojaus apylinkes ir Kerės brolį Edvardą. Tačiau netikėtai prasideda Antras Pasaulinis karas ir visus užgriūva sunkumai. Dingsta Kerės sužadėtinis Gasas, tad ji, kad išsaugotų užsimezgusį vaikelį, sutinka tekėti už Valterio. Į Juditos gyvenimą iš Singapūro grįžta jaunesnioji sesuo, o iš karo su sunkiai išgydomomis žaizdomis parsiranda Edvardas. Bet kur liko jos tėvai, ir kas dabar yra tikroji šeima? Paauglę Juditą vaidina tuomet vos trylikos, o dabar jau visame pasaulyje puikiai žinoma britų aktorė Keira Knightey, suaugusios Juditos vaidmenį kuria garsiuose filmuose „Šnaždesių sala“ ir „Hugo išradimas“ nusifilmavusi Emily Mortimer.

„X Faktorius. Žvaigždės per Go3“ – originalus Go3 turinys – laida apie „X Faktoriaus“ užkulisius, apie tai, kas lieka už žiūrimiausios ir populiariausios laidos Lietuvoje kadro. Tai išskirtinė galimybė pamatyti žinomus žmones visai kitokiame amplua. Žymūs sportininkai, rašytojai, TV laidų vedėjai, iš viso – 32 drąsuoliai, pasiryžę įgyvendinti savo svajonę ir nepabūgę didžiosios scenos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų