„TV Pagalbos“ žvaigždės Žutautienės aistra – gniaužia kvapą: rodys sugebėjimus

Liepos 17-20 dienomis į Palangą suplūs didžiausi lenktynių gerbėjai. Čia įvyks kasmetinis renginys „Aurum 1006 km lenktynės“, kuriose savo jėgas taip pat išbandys ir TV3 televizijos laidos „TV Pagalba“ moterų ekipažas.

17

Viena jų – žiūrovų numylėtinė Sandra Žutautienė. Tiesa, šios lenktynės Sandrai – tikrai ne pirmos. Moteris ne kartą yra dalyvavusi įvairaus plauko rungtyse ir tvirtina, jog ji – labai azartiškas žmogus.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žutautienė ruošiasi svarbioms lenktynėms: prisijungs ir Žemaitė

„Aš visada visose situacijose stengiuosi prikaupti kuo daugiau gerų emocijų. Jų tikiuosi ir šiemet. Vairavimas man – savotiška meditacija, todėl visos pramogos ar varžybos, susijusios su automobiliais, vairavimu, mane labai džiugina ir pozityviai įkrauna“, – šyptelėjo ji.

Sandra taip pat negailėjo gerų žodžių ir savo ekipažo narėms. Moteris tv3.lt papasakojo, kad prie jos taip pat prisijungs ir šiuo metu motinyste besidžiaugianti Gerda Žemaitė: „Mes esame puikios kolegės, o už darbo ribų ir draugės. Nors nesimatome taip dažnai, kaip norėtume, bet labai tikiuosi, kad pavyks akimirksniu mums „susigroti“ ir smagiai praleisti visą dieną. Su Gerda jau ne sykį esame buvusios tame pačiame ekipaže ir dalyvavusios ralyje, tad jau kaip ir žinome stipriąsias viena kitos puses. Gerda sugeba puikiai laiku „nusinulinti“ ir tapti puikiu vedliu trasoje“, – sakė S. Žutautienė.

Tiesa, vairavimą „TV Pagalbos“ žvaigždė pamilo nuo mažų dienų, todėl ir šį kartą jos komandos narės už automobilio vairo įsivaizduoja tik Sandrą. „Jei nepersigalvos, vairuosiu“, – besijuokdama atsakė ji.

„Vairuoti norėjau jau paauglystėje, tad skubėjau kuo greičiau išmokti vairuoti bet kurią transporto priemonę, prie kurios prileido tėtis. Pažabotas traktoriaus vairas man padidino norą valdyti ir automobilį, ką aš sėkmingai kasdien darau jau 20 metų“, – pasakojo S. Žutautienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų