TV gelbėtoja Gerda Stiklickienė: ne viskas per gimtadienį pavyko 100 procentų

Televizijos gelbėtoja Gerda Stiklickienė, su būriu draugų ir artimųjų šventusi 35 – ąjį gimtadienį, juokdamasi sako vieną įspūdingiausių gyvenimo pokylių ilgai prisiminsianti ne tik dėl neįprastos linksmybių vietos, daugybės dovanų, specialiai jai kurtų drabužių ir papuošalų, bet ir dėl nepavykusios staigmenos.

64

Tai, kad mažąjį jubiliejų minės Kauno jachtklube, G. Stiklickienė nusprendė dar pernai rudenį, kuomet susipažino su „Nepozuota akimirka“ įkūrėju, baikeriu, fotografu Jonu Pugevičiumi. Pats nedidelį laivelį turintis kaunietis pastaraisiais metais vis dažniau fotosesijas rengia jachtose ar aerodromuose.

(64 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV gelbėtoja Gerda Stiklickienė: „Ne viskas per gimtadienį pavyko 100 proc.”

„Jūreiviška tema man patiko. Tad, beliko tik tikėtis, kad bus geras oras“, - prisiminė šventės kaltininkė.

Ji užsakė temines laivo dekoracijas, užkandžius ir desertus. Dizainerė Aurelija Jurkšaitytė televizijos gelbėtojai sukūrė baltą suknelę, kurią savo papuošalais dekoravo „Medalika“ autorė Irina My My.

Dizainerės Dianos Rūtos Stankevičienės suknele, skirta laisvalaikiui ir derančiai prie jūros temos, pasipuošė ir viena geriausių Gerdos draugių, „TV pagalba“ laidos kolegė Sandra Žutautienė.

REKLAMA

Sukaktuvininkė pasakojo labai pergyvenusi, kad šventėje negalėjo dalyvauti jos tėtis Jonas ir mama Alda.

„Labai jų pasigedau... Bet dėl suprastėjusios savijautos tėtis kartu būti negalėjo“, - sakė G. Stiklickienė.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerdos Stiklickienės išvaizdos eksperimentai: įvertinkite pokyčius!

Ypatingą dovaną – paties kurtą dainą – Gerdai atliko su „Aklųjų choru“ išgarsėjęs bei projekte „Trys muškietininkai“ dalyvavęs Gražvydas Sidiniauskas. Sužadėtinę palepino ir televizijos prodiuseris Andrius Žemaitis.

„Man niekuo nereikėjo rūpintis. Andrius pasistengė, kad šventė būtų kupina staigmenų ir man artimų žmonių“, - sakė G. Stiklickienė.

Vieną staigmeną taip pat suorganizavo draugai, tačiau jos išpildyti iki galo taip ir nepavyko. Po kelių valandų, praleistų plaukiojant Kauno mariomis, jachta pasuko link kranto, kur jubilijatės laukė plieninio žirgo savininkas. Išlipusi į krantą Gerda turėjo pasimėgauti vėjeliu, kedenančiu plaukus, ir važiavimu motociklu. Mergina pati mėgino užkurti transporto priemonę, bet... raktelis spynelėje nulūžo.

„Kelionę motociklu teko atidėti kitam kartui...“, - kiek apgailestavo televizijos gelbėtoja.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda Stiklickienė: myliu ir branginu kiekvieną savo gyvenimo akimirką


Rašyti komentarą...
A
Aiva
2016-05-29 15:59:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas jos vyrui..? visiskas kelmas atrodo nesisypso susiraukes ir t.t. (tikrai nenoriu izeisti)
Atsakyti
0

s
slaptas gerbejas
2016-05-25 14:37:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
blin kokia grazi ta tamsi smailanose mergina su melynu sijonu , vis pastebiu ja foto viena, kazin vyro neturi? nu traukia aki nors tu ka....
Atsakyti
0

R
R
2016-05-25 16:17:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akivaizdziai tam vyrui jos nereikia, nes labiau ji prie jo glaustosi, negu jis. Ji issisiepus ir vaidina laiminga, jis net nesistengai vaidint
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų