Tūkstantmečio drama: Kim Kardashian ir Kanye Westui dėl konflikto gresia kalėjimas

Kim Kardashian ir Kanye Westo nesutarimai su viena turtingiausių atlikėjų Taylor Swift tęsiasi. Vis dėlto konfliktas peraugo į aršią kovą, už kurią sutuoktiniams gresia kalėjimas.

21

Viskas prasidėjo nuo skandalingo Kanye Westo video „Famous“. Reperis į dainos žodžius įtraukė kelias eilutes apie Taylor, tačiau tikino, kad atsiklausė dainininkės leidimo. Kanye tikina, kad paskambino Taylor, atskleidė savo idėją, o Taylor labai apsidžiaugė. Ne tik dėl gauto dėmesio, bet ir atsiklausimo. Vis dėlto dainai ir vaizdo klipui pasiekus žiūrovus, situacija kardinaliai pasikeitė.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skandalingiausias Kanye Westo vaizdo klipas: išrengė net priešus

Taylor buvo priblokšta išgirdusi dainos žodžius: „Aš padariau tą kalę garsia“. Dabar atlikėja teigia, kad niekada nedavė leidimo, negirdėjo dainos žodžių, todėl jaučiasi įžeista. Vis dėlto Kanye ir Kim visą laiką jautėsi ramūs, nes tikino turintys pokalbio įrašą, kuriame Taylor duoda susitikimą.

Skandalingasis reperio Kanye West vaizdo klipas: 

Pora įrašo ilgai neviešino, tačiau šią savaitę konfliktas tarp garsenybių vis augo, todėl neapsikentusi Kim socialiniuose tinkluose publikavo minėtą įrašą. Tai kaip reikiant supykdė tiek Taylor, tiek ją palaikančius, nes atlikėja teigia, kad vaizdo įrašas yra padirbtas.

REKLAMA

Visgi toks poelgis atsisuko prieš pačią porą, nes pagal Kalifornijos įstatymus yra griežtai draudžiama be visų asmenų sutikimo fiksuoti ir publikuoti pokalbių įrašus.

Taylor advokatai mano, kad pora pažeidė įstatymą, tačiau ieškinys teismo dar nepasiekė. Jei Taylor paduos porą į teismą, jiems gresia ne tik pinginė bauda, bet ir laisvės atėmimas.

„Kalifornijoje yra griežtai draudžiama fiksuoti pokalbius, dar didesnės nuobaudos taikomos už įrašo platinimą“, - teigia teismo atstovai. Vis dėlto Kim tikina, kad jai pabodo „nuolat auką ir vargšę vaidinanti Taylor“.

Pokalbio su Taylor įrašas: 

Šis konfliktas įtraukė labai daug pasaulinių garsenybių. Vieni išreiškė palaikymą Taylor, kiti tikino, kad minėta dainininkė elgiasi nemandagiai ir yra išlepusi. Vis dėlto pasaulis šiuo metu dalijasi Justino Bieberio pasisakymu: „Mažiau karo, daugiau meilės“, kuris galėtų labai pozityviai pabaigti šį nesusipratimą.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų