Trys tėvai ir vaikas: homoseksualūs asmenys tapo šeima, jie įrašyti į vaiko gimimo liudijimą

Ianas Jenkinsas, Alanas Mayfieldas ir Jeremy Allenas Hodgesas yra teisėti trejų metų Piperio tėvai. Jie tapo pirma šeima Kalifornijoje, kuomet visi vyrai įrašyti į vaiko gimimo liudijimą ir turi visi lygias teises į atžalą.

9

Apie tai pranešė portalas them.us.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Trys tėčiai ir vaikas

Praėjus beveik ketveriems metams po svarbaus 2017 m. nutarimo, jie atvirauja, jog nori suteikti drąsos kitiems LGBT žmonėms, kad šie nebijotų ir kovotų už savo teises.

Jiems berniuko susilaukti padėjo surogatinė motina. Anot vyrų, jiems buvo baisu, kad žmonės pradės šaipytis ar kitaip žeminti vaiką, jog šis auga kitokioje šeimoje.

Taip pat jie užsiminė ir apie didelius iššūkius, kuomet visais įmanomais būdais siekė, kad visi 3 vyrai būtų įrašyti į vaiko gimimo liudijimą.

„Didelis iššūkis mums iš tikrųjų buvo teisiniai iššūkiai, todėl, jei naudojate surogatinę motiną, turite turėti teisme tėvystės nutartį, kurioje būtų skelbiama, kas bus teisėti tėvai“, – sakė Alanas Mayfieldas.

 

 

 


Rašyti komentarą...
O
Om
2021-02-21 22:47:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didesnės nesąmones negalėjo sugalvoti ??? Jeigu atsiranda durneliu kurie issidirbineja, tai kodėl niekas negina vaiko teisių kuris turi turėti teisę į motina ir tėvą.. kas čia per pezalai??
Atsakyti
-19

k
kraupu
2021-02-21 17:33:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
pazeidinejamos vaiko teises !!!
Atsakyti
-14

L
Lapinas.
2021-02-21 18:18:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila vaikelio
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų