• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininko Radži gerbėja, ekscentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė (66 m.) visuomet pasipuošusi ir gerai nusiteikusi. Moteris neslėpė, kad jai svarbi yra išvaizda, todėl net einant išmesti šiukšlių ji bus pasidažiusi.

25

Dainininko Radži gerbėja, ekscentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė (66 m.) visuomet pasipuošusi ir gerai nusiteikusi. Moteris neslėpė, kad jai svarbi yra išvaizda, todėl net einant išmesti šiukšlių ji bus pasidažiusi.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Raisa Šarkienė atvirai prabilo apie moteriškumą bei atskleidė, kaip puoselėja savo išvaizdą.

Pasak pašnekovės, moterys kasdien turi puoštis ir spinduliuoti moteriškumu: „Nesvarbu, kiek tau yra metų, bet tu turi išlaikyti savo moteriškumą, nes esi moteris. Reikia ir pasipuošti, ir pabendrauti, ir neužmiršti, kad esi moteris. Tą aš ir darau. Aš kaip rengiausi, taip rengiuosi.  Dievulis davė gražias kojas, todėl kol galiu, tol ir nešiosiu trumpus sijonus ir sukneles. Kiekvienas žmogus turi savo galimybės, todėl pagal jas gali ir puoštis.“

Raisa įsitikinusi, kad jai niekas negali sakyti, kaip turi atrodyti. „Aš nuomonę turiu savo, nereikia, kad man kažkas aiškintų. Šiemet man bus 67-eri, bet mano dūšia jauna. Jaučiuosi lyg būdama 30-35 metų. Tokiu savo keliu eisiu, kol bus galimybės. Rūpinuosi savo sveikata, išvaizda. Aš neišeisiu į lauką šiukšlių išmesti nepasidažiusi. Nesuprantu moterų, kurios namuose vaikšto su chalatais. Tai nėra man. Aš namuose vaikštau puošni, nes mažą kas gali užeiti“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, kokiais grožio ritualais mėgsta lepintis, ekscentriškoji visuomenės veikėja tikino, kad nieko ypatingo nedaro.

„Aš nieko su savimi nedarau, manau, kad tai yra duota gamtos. Žinoma, kad pasitepu kremuku, bet tai yra būtina. Tačiau jokių kaukių nesidedu. Namie turiu masažinę lovą. Ją naudoju dėl savo sveikatos. Kremuku patepu veiduką, ranką, o kai išsimaudau – visą kūną. Tai yra būtina. Nesvarbu, ar esi jaunas, ar senas. Šarkienė visada bus smagi, graži“, – šyptelėjo R. Šarkienė.

REKLAMA

Tiesa, moteris su amžiumi pakeitė ir mitybos įpročius: „Nevalgau jokių tų mėsų. Atėjo tas amžius ir pasikeitė skonis, bet man saldumynai labai patinka. Valgau ir makaronus, kruopas, morkas. Man tai yra skanu ir tuo maitinuosi. Vieną sykį laikiausi dietos, bet dabar nieko tokio nedarau. Sveriu 55 kg. ir esu labai laiminga. Aišku, kad nenoriu priaugti svorio, nes turiu tiek daug drabužių ir bijau, kad į juos neįtilpsiu.“

Baigdama pokalbį apie grožį, Raisa atskleidė, kad niekada nėra turėjusi tam tikrų kūno trūkumų: „Esu paprasta, bet neprasta. Galvoju, kad mane apdovanojo gamta. Tiek man metų, bet niekada neturėjau celiulito, kojos nėra apdribusios. Žinoma, kad vaikštau su pėdkelnėmis, nes matosi jau tos venos. Stengiuosi jas paslėpti, bet vasarą įdegu ir nieko nesimato.“

Ir? Tai dažykis., vistiek neturi ką veikt...
Oi b.liat, vos nuo kedes nenusiverciau :)))))))) Vibratoriu jai 250mm ilgio, 70mm skermens. Izymybe nx:))))))))
Krasnavica, niekam nebuvo žinoma ir šast Radžiukas pasimaišė, pasijuto svarbi zviazda.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų