Trilerio „Išgyventi virš horizonto“ žvaigždė parodė vokalinius sugebėjimus: apie aktorystę svajojo nuo ketverių

Gali būti, kad dar nesate girdėję Allison Williams pavardės, tačiau, kino kritikų teigimu, tai – tik laiko klausimas. Nuo šio penktadienio, birželio 4 dienos, aktorę išvysime kino ekranuose pasirodančiame veiksmo trileryje „Išgyventi virš horizonto“, kur jos herojei teks išgyventi dramą danguje, kai skrendant lėktuvu pilotą ištinka širdies smūgis ir šis miršta.

A. Williams sako nesutinkanti su pasakymu, kad sunkiausia aktoriaus darbe – prajuokinti žiūrovus. Jos nuomone, tikrasis iššūkis – suprasti tai, ką jaučia žmogus, atsidūręs ant mirties slenksčio ir „užkrėsti“ tuo jausmu auditoriją. Panašu, Allison tai puikiai pavyko, nes būtent tokiems sudėtingiems vaidmenims ji ruošėsi nuo pat vaikystės, rašoma pranešime spaudai.

Pati aktorė apie šią profesiją svajojo dar būdama ketverių, nes gimusi TV laidų vedėjo bei TV prodiuserės šeimoje, nuo pat mažens matė tai, koks intriguojantis gyvenimas verda išjungus filmavimo kameras. Tačiau jos kelias į Holivudą nebuvo lengvas: vaidmenų taip paprastai niekas nedalijo, todėl mergina nusprendė baigti mokslus prestižiniame Jeilio universitete. Ir, kaip dažnai rodoma filmuose, sėkmė aplankė netikėtai – po vieno paviešinto vaizdo įrašo, kuriame ji atlieka kultinio serialo „Mad Man“ dainą… 

Allison Williams sėkmės istorija tik dar kartą įrodo, jog gyvenimas pilnas netikėtumų. Po „YouTube“ pasirodžiusio vaizdo įrašo, jai atsivėrė visos durys – atlikdama kūrinį, ji pademonstravo, jog nėra tik dar vienas eilinis patrauklus veidas Holivude, svajojantis apie karjerą kino pasaulyje.

Garsūs tėvai dukrai neleido užsiimti vaidyba tol, kol ši nebaigė universiteto. A. Williams savo vaikystę prisimena su šiokiu tokiu kartėliu, nes tiek šeima, tiek ji pati sau kėlė pačius aukščiausius tikslus. Miegojo vos po 4 valandas per naktį, kad tik taptų pačia geriausia savęs versija. Ir tada jos video pamatė garsus režisierius, prodiuseris Juddas Apatow. Netrukus mergina sulaukė kvietimo vaidinti jo prodiusuojamame HBO seriale „Girls“. Tai ir tapo puikiu jos startu Holivude. 

REKLAMA

„Mano istorija tik darkart įrodo, jog galimybės laukia ant kiekvieno kampo, tik reikia labai stengtis jų nepražiopsoti. Aš žinojau, kad nuo pat mažens dirbu tam, kad būčiau verta to, ką gaunu. Pravertos durys – dar ne viskas, reikia mokėti pro jas įeiti. Viskas, ko pasiekiau iki šiandienos, nėra dovana, tai – sunkaus kasdienio darbo rezultatas“, – sako A. Williams ir neslepia, jog didžiausias jos kritikas – ji pati. 

Būtent todėl aktorė labai intensyviai ruošėsi ir vaidmeniui naujame trileryje „Išgyventi virš horizonto“. Nors dažnai sakoma, kad sunkiausia vaidinti komedijose, nes prajuokinti žiūrovą nėra paprasta, A. Williams yra gyvas įrodymas, jog ekrane perteikti dramą, kovą dėl gyvybės, taip pat pavyksta toli gražu ne kiekvienam vaidinančiam. 

„Mano tikslas buvo kiekviena savo ląstele perteikti siaubą, kurį išgyvena žmogus, jaučiantis artėjančią mirtį. Jei tai pajus ir žiūrovai kino salėje, man tai bus pats geriausias įvertinimas“, – sako aktorė.

Juostoje „Išgyventi virš horizonto“ jai teko jaunos moters Saros vaidmuo, kuri su buvusiu mylimuoju patenka į nepavydėtiną situaciją: skrendant lėktuvu į bičiulių vestuves tropikuose, pilotą ištinka širdies smūgis, šis miršta. Nepaisant poros tarpusavio dramų, dabar pagrindinė užduotis lieka išgyventi. 

Nė vienas jų nemoka valdyti lėktuvo ir neturi nė menkiausio supratimo, kur yra ir kur reikia skristi... O svarbiausia – jiems kelią pastoja audra, kuri tokiam menkam lėktuvėliui net ir su patyrusiu pilotu gali būti pragaištinga. Pakibę virš horizonto, Sara ir Džeksonas iš paskutiniųjų kovoja dėl savo gyvybių.

Kuo baigsis jų drama virš debesų, pamatysime jau nuo šio penktadienio, kai kino ekranuose pasirodys įtempto veiksmo trileris „Išgyventi virš horizonto“.

A. Williams išgarsinęs vaizdo įrašas: 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų