„Discoteque“ sparčiai populiarėja pasaulyje: „The Roop“ daina užkariauja muzikos platformas

Šių metų „Eurovizijos“ atstovai Lietuvai „The Roop“ su kūriniu „Discoteque“ užėmė 8-ąją vietą konkurse. Rodos, kad šios grupės populiarus ir toliau auga ir daina skamba visame pasaulyje.

9

Muzikos platformoje „Spotify“ ji yra įtraukta į dainų 50-uką, kurį sudaro populiariausios pasaulio dainos.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Spotify“ „Viral 50“

„Discoteque“ daina užėmė net 11-ąją vietą tarp populiariausių dainų.

Tiesa, ši daina taip pat yra itin populiari ir „YouTube“ platformoje. Oficialiame grupės kanale šios dainos vaizdo klipas peržiūrėtas daugiau nei 7 mln. kartų.

Primename, kad pirmadienį, prieš pat pirmą valandą nakties Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ „The Roop“ sugrįžo į Lietuvą. Grupę Vilniaus oro uoste sutiko būrys žurnalistų ir gerbėjų, nešinų trispalvėmis bei Vaidoto mylimoji. 

„The Roop“ sakė, rezultatą konkurse atšventę miegu: „Grįžome 1 ar 2 nakties. Ramiai paminėjome ir ėjome gražiai miegoti. Didžiausia šventė – pamiegoti“, – juokėsi V. Valiukevičius.

„Atmintyje išliks profesionalumas ir tai, kiek skirtingų žmonių susirenka po vienu stogu. Visi sutilpo ir visi buvo draugiški, gyveno po vienu stogu ir buvo laimingi", – dalyvių sutarimu džiaugėsi grupė. 

„Daugiausiai buvome repeticijose, o mieste – nedaug. Turėjome kelias išvykas, labai patiko architektūra. Į kavines neturėjome laiko užeiti ir noro“, – juokėsi „The Roop“. 

Grupės lyderis sakė, susidraugavęs su keliais konkurso dalyviais. Paminėjo prancūzę, italus bei rusę, kaip vienus draugiškiausių dalyvių. 

Paklausti apie tolesnius planus, „The Roop“ nariai džiaugėsi – jų muzika plinta pasaulyje: „Mes visai neseniai strategavome taip: apie mus dar nežino Mažeikiai ar kiti maži miesteliai. Dabar kalbamės su „Warner Music“, kada pasileis daina Australijoje, Vokietijoje“, – pasakojo V. Valiukevičius.

The Roop sakė, nespjaunantys į dalyvavimą „Eurovizijoje“ dar kartą. Tiesa, apie tai dar negalvoja: „Kol kas tik vakar užbaigėme „Euroviziją“, reiktų dar apvirškinti“, – teigė V. Valiukevičius.  

REKLAMA

Po šeštadienį vykusio „Eurovizijos“ finalo, „The Roop“ žurnalstams papasakojo, kaip jaučiasi: „Jaučiamės puikiai, supratome, kad labai daug pasiekėme. Didžiausi jausmai užplūdo kai pamatėme, kiek mums balų skyrė žiūrovai. Mums tai svarbiausia – iškovoti žiūrovų simpatijas“.

„Džiaugiamės kiekviena diena ir akimirka, nes kažko laukti – tai gyventi ateityje. Mes stengiamės pasidžiaugti pačiu procesu. Daug darbų yra, nuo kitos savaitės prasideda tolimesni darbai“, – sakė grupės nariai.  

Grupė sakė, ryte turinti daug interviu, todėl nešvęsianti – eisianti pamiegoti. „Turime dar daug darbų. Jei būtume užėmę pirmą vietą, būtų dar daugiau darbų, jei paskutinę – taip pat dar daugiau darbų, nes žinotume, kad kažko dar nepadarėme“. 

„Eurovizijos“ konkurso finale „The Roop“ pasirodė 18 numeriu ir užėmė 8 vietą. Konkursą laimėjo grupė Månskin iš Italijos. 


Rašyti komentarą...
.
..........
2021-05-27 18:23:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiek ir temokame DAINUOTI o zmones skursta!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų