Renginyje tarp „Kino pavasario“ klubo svečių buvo galima išvysti aktorę Nijolę Narmontaitę su vyru verslininku Pauliumi Kovu, dizainerę Juliją Janulaitytę su sutuoktiniu, aktoriumi ir režisieriumi Stasiu Baltakiu, rašytoją, Seimo narę Dalią Teišerskytę, jos kolegą parlamentarą Algirdą Sysą, muzikantą, fotografą Algį Kriščiūną su žmona Jurga Baltrukonyte, aktorė Vaida Bičkutė, festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė ir kt.
Filmą pristatęs kino žinovas ir režisierius Tomas Ramanauskas negailėjo pagyrų P. Sorrentino, kurį apibūdino kaip vieną geriausių pastarojo dešimtmečio, o gal ir pastarųjų kelių dešimtmečių režisierių. Pasiteiravus publikos, kas iki šiol nebuvo girdėjęs apie šį kino kūrėją, beveik visa salė nuoširdžiai prisipažino ir pakėlė rankas. „Pasižiūrėkite į tą žmogų, su kuriuo atėjote pažiūrėti šio filmo – su tuo žmogumi jūs netrukus atrasite Sorrentino pasaulį.“ O tas pasaulis, kaip ir naujausias filmas, pilnas daugybės skirtingų jausmų, muzikos, ekscentriškų personažų ir ryškių vaizdų. Visko tiek daug ir taip intensyvu, kad T. Ramanauskas režisierių netgi pavadino „nerealizuotu vaizdo klipų kūrėju“.
Tačiau nuostabu tai, kad ta gausa neužgožia filmo esmės – spalvingos ir šiek tiek groteskiškos istorijos apie amžinąjį miestą Romą, „amžinumą ir laikinumą, ir lėtą degradavimą“. „Nėra giminingesnio režisieriaus Federico Felliniui, kaip Sorrentino“, – su italų kino legenda filmo autorių palygino T. Ramanauskas.