Top 10: seksualiausios žinomų lietuvaičių kojos (apklausa)

Už lango – minusinė temperatūra, vėjas ir kaulus stingdantis šaltis, todėl visi nejučiomis imame svajoti apie vasarą – saulę, gerą nuotaiką, įdegusius kūnus ir, žinoma, lengvučius drabužius. O ką jau sakyti apie vasarą tiesiog pulsuojantį merginų seksualumą – iškirptės, šortukai, trumpi sijonėliai, įdegusios kojos...

Vydami tolyn šaltį ir nepasitenkinimą storais paltais, siūlome jums pasižvalgyti ir įvertinti gražių Lietuvos moterų kojas. Šios dailiosios lyties atstovės savo seksualiomis kojytėmis ištirpins ledus kiekvienam ir bent trumpam nuvys mintis apie stingdančią žiemą.

1. Oksana Pikul

Dainininkė Oksana Pikul viešumoje visada pasirodo pasitempusi, tvarkingai susišukavusi, pasidažiusi ir besišypsanti. Tobulų formų mergina, kuri dainuoja merginų grupėje „Naujos pupytės“ scenoje su kolegėmis dažnai pasirodo trumpomis suknutėmis, kurios atidengia lieknas ir sportiškas kojas.

2. Liepa Mondeikaitė

Dainininkė Liepa Mondeikaitė, kuri taip pat dainuoja merginų grupėje „Pop Ladies“, savo ilgomis ir lieknomis kojomis taip pat nepalieka abejingų – vyrams kelia susižavėjimą, o moterims – pavydą dėl tobulų formų.

REKLAMA

3. Milana Jašinskytė-Pankevičienė

Profesionali šokėja Milana, suspindėjusi šokių projekte „Šok su manimi“ dėmesį traukė ne tik geru šokimu ir įspūdingais pasirodymais, bet ir itin lieknomis, sportiškomis ir gundančiomis kūno formomis. Komisijos nariai ne kartą gyrė moters fizinę formą, o dailiosios kojytės ne kartą buvo akcentuojamos žiniasklaidoje.

4. Irūna Puzaraitė

Dainininkė ir laidų vedėja Irūna Puzaraitė visada stebino itin liekna figūra – net penkiasdešimties kilogramų nesverianti mergina visada tikino, kad jokių dietų specialiai nesilaiko, tačiau ir nepiktnaudžiauja nesveiku maistu.

5. Justė Starinskaitė

Grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė – tobulos figūros savininkė, o itin ilgų ir lieknų kojų merginai galima tik pavydėti. Turbūt ir pati Justė puikiai tai jaučia, nes scenoje nevengia pasirodyti trumpomis suknutėmis, atidengiančiomis pavydėtino grožio kojas.

6. Inga Valinskienė

Visiems puikiai pažįstama Arūno Valinsko žmona – Inga Valinskienė, turinti unikalų balso tembrą, gali pasigirti ir fiziniu grožiu. Moters figūra tikrai pagirtina, o kojos – traukiančios akį.

7. Asta Pilypaitė

Ketvirtą dešimtį jau skaičiuojanti dainininkė Asta Pilypaitė savo kūno formomis turbūt nustelbtų ne vieną dvidešimtmetę – pasitempusi, sportiška ir turinti dailias kojas. Dvidešimt metų scenoje besisukanti Asta pastaruoju metu spinduliuoja brandžiu seksualumu, ko nepastebėti būtų tikrai sunku.

8. Katažina Nemycko

Deivydo Zvonkaus mylimoji – dainininkė Katažina Nemycko – itin liekna, o po intensyvių treniruočių šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ moteris gali pasigirti ir išryškėjusiais raumenukais. Itin lieknų formų Katažina teigia dietų nesilaikanti, o tobulą figūrą padeda išlaikyti itin aktyvus gyvenimo būdas.

9. Gintarė Gurevičiūtė

Lino Karaliaus mylimoji – Gintarė Gurevičiūtė – išskirtinio grožio mergina. Ilgaplaukė, liekna, visada pasitempusi, na, ir žinoma, ilgakojė. Merginai dalyvaujant šokių projekte teko ne kartą išgirsti pagyrimų apie dailias ir sportiškas kūno formas.

REKLAMA

10. Ingrida Kazlauskaitė

Dar viena šokių projekte savo seksualumą atskleidusi mergina – Ingrida Kazlauskaitė, kurios dailias formas gyrė ne tik projekto dalyvės, bet ir griežtoji komisijos narė – šokių čempionė Edita Daniūtė. Projekto pabaigoje ji netgi tiesioginio eterio metu gyrė merginos kojas, kurios, anot jos, itin grakščios ir atrodo kaip profesionalios šokėjos.


Rašyti komentarą...
I
Indra
2013-01-22 14:14:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano vyras sake, kad mano graziausios :))) :D
Atsakyti
0

g
gintaras.gi
2013-01-24 18:32:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oksanos ir ypač Irūnos - per trumpos , Ingos išvis - eilinės , net kiek stambokos, kojos .
Atsakyti
-1

A
Andrius
2013-01-22 14:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek mačiau antraštė buvo "lietuvaičių", tai prie ko čia lenkijos atstovė ???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų