Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors jau balandis, už lango – vis dar sniego pusnys. Tačiau nusiminti neverta: praskaidrinti nuotaiką gali įvairiausios pramogos. Siūlome 10 savaitgalio renginių, iš kurių galbūt išsirinksite tai, kas sušildys ir jus.

Nors jau balandis, už lango – vis dar sniego pusnys. Tačiau nusiminti neverta: praskaidrinti nuotaiką gali įvairiausios pramogos. Siūlome 10 savaitgalio renginių, iš kurių galbūt išsirinksite tai, kas sušildys ir jus.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį „Užupio teatras “ teatras pristato ypatingą premjerą – Tito Varno režisuotą spektaklį pagal Kristinos Gudonytės pjesę „Aš niekada tavęs nepaliksiu“.

Įtraukianti jaunuolių meilės istorija, kuriai neegzistuoja aplink juos vyraujanti erdvė: svarbu, kad šalia būtų aukščiausia pasaulyje vertybė – mylimas žmogus. Žiūrovai išvys įdomius personažus – tokius, kaip rokenrolo karaliaus Elvio Preslio šmėkla. Spektaklyje bus nemažai mistikos, ryšio su tuo, ko nematome, tik jaučiame, bet ne visada drįstame pripažinti. Tai puiki proga susimąstyti, kokie vertingi yra aplink mus esantys žmonės.

Kaune grupė „Lemon Joy“ savo gerbėjus kvies į gyvo garso koncertą. Lygiai prieš metus, klube „Combo“ keli šimtai žmonių dainavo „Kažkadaaaaa... Pamiršk maneeee... Karoli kaip, tu nežinai...“ Visi puikiai mokėjo žodžius ir traukė vienbalsiai, o dabar „Lemon Joy“ grįžta! Dar daugiau energijos, dar daugiau šokančių gerbėjų ir pažadas iš pačio Igorio lūpų – „Lemon Joy“ ruošia specialią programą būtent šiam vakarui.

REKLAMA
REKLAMA

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre – operetės vakaras: neprilygstamoji Vienos operetės klasika „Šikšnosparnis“. Tai trečioji Strausso operetė, sukurta 1847 m. Libreto ištakose nesunku atsekti, tuo metu laikytą „geltonaja“ literatūra prancūzo R. Benedixo komediją „Kalėjimas” ir gan populiarų tam metui H. Meilhaco ir L. Halevy vodevilį „Kūčios“. K. Haffneris ir R. Genée savaip adaptavo libretą suteikdami jam nesunkiai atpažįstamą Vienos koloritą.

„Šikšnosparnio” premjera įvyko „An der Vien” teatre. Negalima tvirtinti, kad ją lydėjo išskirtinė sėkmė ir pripažinimas – jau po septyniolikto spektaklio „Šikšnosparnio” partitūra atsidūrė archyve. Ir tik po to, kai Berlyne „Šikšnospanis” šventė savo 100-ąjį pastatymą, vieniečiai nuolankiai ir pakiliai grąžino šią vieną tobuliausių operečių, į savo teatrų scenas.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį Vilniuje, Šokio teatre – 2-jų veiksmų baleto spektaklis „Baltaragio malūnas“ K. Borutos to paties pavadinimo apysakos motyvais. Libretas V. Brazdylio, Ž. Dautarto, V.Ganelino. Choreografas statytojas-Vytautas Brazdylis, muzika -V. Ganelino, dainų tekstai- S. Gedos.

Tą pačią dieną į Vilnių atvyksta patrakusi tamsiai romantiškų baladžių kūrėja ir atlikėja Chinawoman – puiki naujiena visiem, kas mėgsta kokybišką turinį. Kur ir koks jis bebūtų. Šįkart tai muzika, susiliejusi su eilėmis. Jos sodrus Tanitos Tikaram tipo balsas, ir psichozinis intonavimas lyg joje būtų reinkarnavusi dalelė Jimo Morrisono paperka visus, kurie ieško kažko naujo, negirdėto ir jautraus. „Tai, ką aš kuriu yra pakankamai sentimentalu. Tačiau kažkodėl žmonių sąmonėje sentimentalumas dažnai turi neigiamą atspalvį. O aš kaip tik visad ieškau jautriųjų taškų. Be to, manau, kad visi tie, kurie rezonuoja su Chinawoman kūryba, labai puikiai tai pastebi“, – sako ji. LRT Opus Gyvai: „Chinawoman“ – 20 val. menų fabrike „Loftas“, Vilniuje.

REKLAMA
REKLAMA

Kaune – neeilinis dviejų žvaigždžių pasirodymas. „Žalgirio“ arenoje didžiajame naktinio „Macao Open Air“ klubo renginyje kartu su Rusijos žvaigžde Timati dalyvaus ir bene populiariausia Lietuvos grupė – "Sel".

„Timati“ – be abejonės, populiariausias Rusijos dainininkas pasaulyje, kuris žinomas daugelio šalių klubinėtojams. Egidijus Dragūnas su grupe – bene populiariausias Lietuvos atlikėjas, todėl nusprendėme, kad neeilinių muzikantų koncertas vienoje arenoje – puiki dovana jų gerbėjams, – teigė balandžio Timati ir „Sel“ koncerto organizatoriai. – Timati ir „Sel“ – aukščiausio kalibro dviejų šalių atlikėjai, kurie sukelia daug emocijų ir kurių koncertai sutraukia tūkstančius gerbėjų.“

Klaipėdos Žvejų rūmuose – Teatro „Kitas kampas“ koncertinė programa „Eilinis elitas“. Vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai susibūrė į eilinę elitinę muzikinę grupę – „Eilinis elitas“.

REKLAMA
REKLAMA

Be abejo, kaip ir daugelis Lietuvos įžymybių, grupės nariai gyvena eilinį prašmatnų žvaigždžių gyvenimą. Kai turi jėgų, jie gastroliuoja po platųjį pasaulį, gyvena eiliniuose elitiniuose prabangiuose apartamentuose ir, žinoma, skraido tik privačiais lėktuvais. Besislapstydami nuo įkyrių paparacių bei persekiojančių elito gerbėjų, miesto gatvėmis jie išdidžiai ir lėtai plaukia savo eiliniais limuzinais. „Eilinis elitas“ ir patys nežino, kokias dainas atliks, nes koncerto metu dainų pavadinimus ir temas siūlys patys žiūrovai. Vienintelis ir nepakartojamas reginys prasideda 18 val.

Sekmadienį vaikų ir tėvelių Vilniaus „Keistuolių teatre“ lauks muzikinis spektaklis „Geltonų plytų kelias“ – visiškai naujas daugeliui gerai žinomo Keistuolių teatro spektaklio „Smaragdo miesto burtininkas“ pastatymas. 11 metų scenoje gyvavęs spektaklis po penkerių metų pertraukos atgimė prieš žiūrovus visiškai naujomis spalvomis, su visai kitais aktoriais, su kitu pavadinimu, bet su nepamirštamomis dainelėmis ir nenuginčijamomis tiesomis, nes kaip kartoja ne vienas Keistuolis, „Svarbiausia – įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose!“

REKLAMA
REKLAMA

16val. Vilniaus Taikomosios dialės muziejuje – Atvelykio koncertas.  Ansamblis „Vilniaus arsenalas“ – Laima Šulskutė (fleita), Rolandas Romoslauskas (altas) ir  Sergejus Okruško (fortepijonas) atliks Ludwig van Beethoven, Max Bruch, Jean Françaix, Ástor Piazzolla, Giedriaus Svilainio kūrinius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų