• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Holivudo aktorius Tomas Cruise'as (61 m.) pastebėtas 25 metais jaunesnės merginos draugijoje. 

Holivudo aktorius Tomas Cruise'as (61 m.) pastebėtas 25 metais jaunesnės merginos draugijoje. 

REKLAMA

Filmo „Misija: neįmanoma“ aktorius, kaip praneša dienraštis „Daily Mail“, suartėjo su 36 metų Elsina Khayrova, kuri yra Rusijos parlamento nario dukra ir deimantų magnato, rusų oligarcho Dmitrijaus Ceckovo buvusi žmona.

Pora buvo pastebėta kartu šokanti Londono Mayfair vakarėlyje, o žiūrovai tikino, kad Tomas buvo tiesog apsėstas savo šokių partnerės. Kitas žiūrovas porą apibūdino kaip „neišskiriamą“.

Buvusi manekenė Elsina anksčiau buvo ištekėjusi už rusų magnato Dmitrijaus Ceckovo, o vasarą apie jų skyrybas rašė žiniasklaida.

Tačiau panašu, kad modelis puoselėja jausmus „Aso Maveriko“ aktoriui Tomui, ir atrodo, kad jausmai yra abipusiai.

REKLAMA
REKLAMA

Šaltinis „Mail Online“ sakė: „Jie buvo neišskiriami, atrodė, kad jie tarsi pora. Didžiąją nakties dalį jis praleido šokdamas su E. Khayrova, bet vienu metu jis tiesiog mėtėsi tarp grupės moterų.“

REKLAMA

Šaltinis pridūrė, kad vakarėlio svečiai prašė Tomo nusifotografuoti ir jis vis mandagiai atsisakydavo, kol didžėjus neva turėjo paskelbti, kad vyras nenori fotografuotis.

Bandė nuslėpti turtą

Anksčiau Elsina su buvusiu vyru dalijosi 22 mln. eurų vertės namais Ventvorto valdose Surėjuje, taip pat namais Londone.

Praėjusiais metais dėl savo skyrybų ji atsidūrė žiniasklaidoje, kai buvo apkaltinta nuslėpusi didelę dalį turto nuo A. Ceckovo, įskaitant prabangią 1 mln. eurų vertės rankinių kolekciją.

REKLAMA
REKLAMA

Ji buvo pastebėta teisme ir įpareigota sumokėti 117 000 eurų bendrovei, kuri jos namuose įrengė fontanus.

Romanas su Elsina - vienas pirmųjų aktoriaus Tomo romanų po viešų skyrybų su aktore ir trečiąja žmona Katie Holmes prieš 15 metų.

Trumpai jis buvo siejamas su savo „Misija: neįmanoma" žvaigžde Hayley Atwell, nors poros santykiai taip ir nebuvo patvirtinti.

Tomas taip pat yra kalbėjęs apie savo meilę Anglijai ir britams, o savo 60-ąjį gimtadienį praleido Kotsvoldse su tokiais garsiais bičiuliais kaip Gordonas Ramzis ir Deividas Bekhemas. Ankstesniame interviu jis sakė: „Manau, kad esu anglofilas. Daug laiko praleidžiu Didžiojoje Britanijoje ne tik dėl darbo. Man tiesiog patinka čia būti."

cha cha taip jam ir reikia
cha cha taip jam ir reikia
Visiems asilams linkiu ruskės meilužės-žmonos-nuotakos-padružkės-sugyventinės, kad įsisiurbtų ir neturėtumėt ramybės )))))
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų