Tokio „Facebook“ įkūrėjo dar nematėte: apsinuoginęs pusplikių vyrų draugijoje

Socialinio tinklo įkūrėjas Markas Zuckerbergas, sukūręs milijonus jam sunešusią idėją„Facebook'ą“, kuriame žmonės gali dalintis nuotraukomis, mintimis, muzika, video klipais ir kitais asmeniniais dalykais, savo asmeninį gyvenimą pats slepia po devyniais užraktais.

Tačiau atėjo ta diena, kai tame pačiame „Facebook'e“ paplito būtent jo įkūrėjo nuotrauka – ir ne bet kokia, o joje jis užfiksuotas pusnuogis kitų apsinuoginusių vyrų draugijoje. Fone matosi pusnuogis vyriškis, kuris dėvi skrybėlaitę ir purpurinės spalvos peteliškę po kaklu, taip pat dar vienas išsinuoginęs garbanotas vaikinas.

Pats Markas nuotraukoje matosi iki pusės nuogas, besišypsantis ir glostinėjantis savo vyrišką plaukuotą krūtinę.

Tokio „Facebook'o“ įkūrėjo niekas nėra matęs, nes savo asmeninį gyvenimą jis itin slepia nuo viešumos, internete buvo pasirodžiusios kelios jo vestuvinės nuotraukos, kuriose ji – itin santūrus ir nerodantis emocijų, todėl ši nuotrauka sukėlė didžiulį susidomėjimą.

Kol kas nėra aišku, kas ir kodėl ją paplatino: teigiama, kad ją paplatino anoniminis vartotojas, pažymėjęs, kad nuotrauką jis rado tame pačiame „Facebook'e“.

REKLAMA

Gali būti, kad nuotrauką per klaidą įkėlė „Facebook'o“ inžinerijos direktorius Andrew Bosworth, kuris gali būti tas pats nuotraukoje matomas vyras su peteliške. Manoma, kad jis per kelias minutes nuotrauką ištrynė iš socialinio tinklo, tačiau tokio trumpo laiko užteko, kad kažkas iš vartotojų pastebėtų pikantišką nuotrauką ir paskleistų po pasaulinį tinklą.

Markas Zuckerbergas (nuotr. facebook.com)Markas Zuckerbergas (nuotr. facebook.com)

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas vedė ilgametę draugę Priscillą Chan (nuotr. facebook.com)„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas vedė ilgametę draugę Priscillą Chan (nuotr. facebook.com)


Rašyti komentarą...
A
Audrius
2012-08-11 17:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va cia tai naujienos! Vyrai nuejo i pirtele! Pzdc!!!
Atsakyti
0

L
Lol
2012-08-11 14:44:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas jam? :D Jis pinigu turi.
Atsakyti
0

G
Gytis
2012-08-11 14:59:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė, gal su draugeliais po kokios pirtelės išėjia ir pasityčiodami kažką sugalvojo panašaus..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų