„The Roop“ turi rimtus varžovus: Rusijos atstovų „Eurovizijoje“ vaizdo klipas stipriai lenkia konkurentus

Rusijai „Eurovizijoje“ atstovausiantys „Little Big“ ir toliau laužo standartus. Vos tik pasirodęs kūrinio „Uno“ vaizdo klipas iš karto tapo populiariausiu šių metų konkurso vaizdo klipu, rašoma pranešime spaudai.

5

Per penkias dienas jis peržiūrėtas daugiau kaip 32 mln. kartų. Lietuvoje „Uno“ populiariausių „Youtube“ vaizdo klipų sąraše užima pirmą vietą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „The Roop“ turi rimtus varžovus: Rusijos atstovų „Eurovizijoje“ vaizdo klipas konkurentus stipriai lenkia

„Little Big“ kūrinį „Uno“ pristatė kovo 12-osios vakarą televizijos laidoje „Vakaras su Urgantu“. Kartu su dainos premjera „TikTok“ socialiniame tinkle duotas startas ir #unovisionchallenge iššūkiui. Jo esmė – atkartoti klipe matomus šokių žingsnelius: judinti kelius, rankas, apsisukti per juosmenį ir svarbiausia – išlaikyti abejingą veidą. 

Šiuo metu iššūkis skaičiuoja daugiau kaip 70 mln. peržiūrų, prie jo prisijungė daugybė Rusijos žvaigždžių ir tinklaraštininkų. #Unovisionchallenge iššūkis „TikTok“ platformoje pagerino per dieną įkeltų vaizdo įrašų rekordą.

„Eurovizijos“ „Youtube“ paskyroje įkeltas vaizdo klipas šiuo metu užima pirmą vietą populiariausių sąraše net keturiose šalyse (Rusijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje), Latvijoje ir Estijoje – antrą, Vokietijoje devintą, Ispanijoje aštuonioliktą, o Prancūzijoje devynioliktą.


Rašyti komentarą...
n
nu
2020-03-18 16:17:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
slyksti ta daina ,fuuuuuuuuu
Atsakyti
0

b
bn
2020-03-18 13:22:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
lietuvoj rusu klipas pirmoj vietoj ,negali but juk rusai puola
Atsakyti
-1

L
Lox jibani
2020-03-18 14:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Korona, o ne rusai puola, gal po akmeniu gyvenat, vasily vatnik? :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų