Taylor Swift už savo tikrąją meilę dėkinga Lady Gagai

Popmuzikos žvaigždė Taylor Swift dėkinga ekscentriškajai atlikėjai Lady Gagai, kad sutiko savo „tikrąją meilę“ - dabartinį vaikiną Calviną Harrisą.

25 metų hito „Love Story“ atlikėja vienam savo gerbėjų, kuris socialiniame tinkle „Twitter“ pasiguodė jai apie savo meilės bėdas, papasakojo apie kovą vykusį susirašinėjimą su Lady Gaga ir teigė, kad būtent ši dainininkė padėjo jai rasti tikrąją meilę.

T.Swift patarė Alexui Goldschmidtui pasiskaityti Lady Gagos „Twitter“ žinutę, kurią ji parašė man prieš kelis mėnesius. Tai tikros meilės palinkėjimas. Nes tai ne „Twitter“ žinutė. Tai stebuklingas užkalbėjimas“.

Girdama T.Swift pasirodymą per „Oskarų“ teikimo ceremoniją, hito „Poker Face“ atlikėja parašė: „Gyvenimas yra draugai, šeima ir meilė! Visi matome tai tavyje, tavo žavusis princas ateis!“

Ši žinutė buvo parašyta tuo laikotarpiu, kai T.Swift po virtinės nesėkmingų romanų buvo vieniša.

Dabar dainininkė neabejoja, kad būtent ši Lady Gagos žinutė padėjo jai sutikti savo naująją meilę - didžėjų Calviną Harrisą.

Lady Gaga pastebėjo bičiulės patarimą savo gerbėjui ir pakomentavo: „Daliju tik laimingus užkalbėjimus! Nebent esama priešiškumo. Bet tam aš turiu specialų katilą“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų