Tatuiruočių manijai pasidavusi N. Bunkė neištvėrė: pasidarė dar vieną?

Praėjusiais metais Natalijos Bunkės atkurta grupė „Yva“ nuo pat karjeros pradžios pasižymėjo seksualiu įvaizdžiu. Ne vienam ši merginų trijulė asocijuojasi su rožine spalva. Dar žiemą merginos scenoje pasirodydavo mini klostuotais sijonėliais ir „barbiškomis“ platformomis.

21

Tačiau pasirodydama su grupe „Pop Ladies“ N. Bunkė iš esmės pakeitė „kailiuką“. Kartu su Liepa Norkevičiene ir Katažina Zvonkuviene ant scenos ji lipa pasipuošusios ilgomis žėrinčiomis suknelėmis ir tobulu vakariniu makiažu.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tatuiruočių manijai pasidavusi N. Bunkė neištvėrė: pasidarė dar vieną?

Stebinti savo gerbėjų nevengianti moteris tai padarė ir dar kartą. Savo socialiniame tinkle „Instagram“ ji pasidalino nauja tatuiruote ant rankos. Tiesa, ar tikras šis kūno piešinys, dainininkė neatskleidė. Tikėtina, kad tai laikina tatuiruotė.

Nepaisant to, naują kadrą išvydę atlikėjos gerbėjai nevengė gražių žodžių ir gyrė tiek Nataliją, tiek jos naują kūno piešinį.

tv3.lt primena, kad N. Bunkė savo kūną jau yra papuošusi keliomis tikromis tatuiruotėmis. Po krūtine ji išsitatuiravo grandines su spygliais ir anglišką užrašą „Mergina su spygliais“. Dainininkė taip pat turi tatuiruotę ant rankos ir piršto, o ant jos kojos „įsitaisė“ didžiulis feniksas ir magnolija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų