Tarsi du vandens lašai: vakarui Džordana virtusios Baibos neįmanoma atpažinti

Įsikūnijimų projekto „Muzikinė kaukė“ dalyviai kiekvieną savaitę susiduria su itin sunkiais išbandymais. Lietuvos garsenybės turi gerokai pasistengti – pasiruošimai reikalauja ypatingo pasiruošimo, rašoma pranešime spaudai.

14

Kaip atkartoti balsą, suderinant šokius ar kitus kūno judesius? Kaip įsikūnyti į kitą atlikėją, nepaverčiant pasirodymo parodija? Su sunkumais susiduria net ilgametės sceninės patirties turintys dainininkai.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip du vandens lašai: vakarui Džordana virtusios Baibos neįmanoma atpažinti

„Aš neįsivaizduoju, kaip įkūnyti ją. O jeigu ji pamatys, jeigu įsižeis? Nes vistiek reikia rasti kažkokį kabliuką. O ji tokį turi – tartis“, – prieš pasirodymą sakys Baiba Skurstene-Serdiukė.

Garsi moteris šeštadienio vakarą minėtoje laidoje virs Džordana Butkute ir atliks legendiniu tapusį kūrinį „Dėl tavęs“. Neįtikėtinas panašumas nepaliks abejingų – pasirodymu žavėsis ir komisija, ir scenos kolegos.

Populiariausias šeštadienio šou Lietuvoje įsibėgėjo – dešimt garsenybių „Muzikinėje kaukėje“ susirinks jau trečią kartą. Projekte dalyvaujanti Baiba jau spėjo virsti Celine Dion ir Lady Gaga, o šį kartą į sceną lips supanašėjusi į Džordaną Butkutę. „Teko su ja pabendrauti sykį. Labai šiltą pokalbį turėjome. Man labai patiko“, - pakalbinta laidos vedėjo Algio Ramanausko, pasakos B. Skurstene-Serdiukė.

Atsinaujinusi projekto komisija, su aktoriumi ir režisieriumi Džiugu Siaurusaičiu priešakyje, neslėps simpatijų: „Fantastiškai, Baiba. Jeigu randi tą „grūdą“, tai daugiau nieko ir nereikia. Šiuo atveju tu nepersistengei, padarei tik tiek, kiek reikia.“ Kita komisijos narė pastebės, kad nors ir gavo nelengvą užduotį, Baiba su ja susidorojo. „Net su tavo akcentu sugebėjai pavaizduoti Džordaną labai sėkmingai. Gražu man buvo į tave žiūrėti“, – sakys Inga Valinskienė.

„Muzikinės kaukės“ scenoje – dar daugiau įspūdingų virsmų. Ingrida Kazlauskaitė taps Oksana Pikul-Jasaitiene, Dainotas VarnasMerūnu Vitulskiu, Akvilė Kisielienė – Mia, Rokas Laureckis – R Kelly, Kristina RadžiukynaitėTaylor Swift. Žiūrovų laukia net dešimt įsikūnijimų, o komisijos – nelengva užduotis išrinkti geriausiąjį vakaro pasirodymą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų