Tarp 10 vaikų augęs „Sisters on wire“ lyderis Olegas Jerochinas: su žmona susipažino savo tėvų bute

Sakoma, kad meilė į širdį pasibeldžia tada, kai to mažiausiai tikiesi, o ir susipažįsta žmonės labai įvairiai, kartais net protu nesuvokiamose vietose.

Vis dėlto ar kada esate girdėję kažką panašaus į tai, kad savo antrąja pusę kas sutiktų ne kur kitur, o būtent savo bute? Sunku patikėti, tačiau pasitaiko ir taip, o žinomos lietuvių grupės „Sisters on wire“ lyderis Olegas Jerochinas – gyvas to pavyzdys.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėjas iš nuostabos privertė aikčioti net ir visko mačiusius vedėjus.

Negana to, pasirodo, kad šios grupės apsilankymas laidoje – tikras Justino Jankevičiaus svajonės išsipildymas. „Jūsų dainos yra fantastika. Tai, kad jūs atsiradote Lietuvos muzikos pasaulyje, man buvo didžiausia dovana. Labai jums už tai ačiū“, – neslėpdamas susižavėjimo sakė jis.

Visiems gerai žinomą dainą „Mėlyna Mėlyna“ parašė Olegas, tačiau jo scenos partnerė Ieva prasitarė, kad dažnai dainuodamas jis sumaišo šios dainos žodžius: „Man dar neteko susimaišyti ar užmiršti žodžių, bet šis žmogus parašė kiekvieną šios dainos žodį ir pastoviai maišosi.“

Olegas juokėsi, kad reikėtų pamatyti Ievos veidą, kai jis sumaišo žodžius: „Nebesinori gyventi po tokio žvilgsnio.“

Šį hitą grupės vokalistas sukūrė savo žmonai. Vis dėlto yra viena problema – Olego žmonos akys iš tiesų yra visai ne mėlynos, o žalios…

„Atėjau ir pasakiau, kad tai yra pirma daina tau ir parašyta apie tave, apie mus, mūsų santykius. Ji klauso pirmą stulpelį, romantiškai nusiteikusi, o kai pradėjau dainuoti priedainį, jos žvilgsnis ėmė keistis. Galiausiai ji kūrinį pagyrė, bet pasakė, kad jos akis žalios, jei netyčia per šešiolika metų to nepastebėjau. Nesu daltonikas, viskas dėl ritmo taip pavyko, žalios akys niekaip nesirimavo“, – juokėsi vyras.

Tiesa, Olegas laidoje prabilo ir apie ypatingą savo vaikystę. Pasirodo, kad jis – ne tik jauniausias, bet ir paskutinis vaikas šeimoje, kurioje iš viso augo 10 vaikų!

„Vaikystėje neturėjau savo rūbo, savo kambario ir net lova keitėsi. Laukdavau kol brolis išaugs drabužius, kad galėčiau nešioti“, – juokėsi atlikėjas. 

„Su sese paskutinieji išėjome iš tėvų namų. Galvojau, kad bus „kaifas“, bet buvo liūdna“, – atviravo dainininkas.

Vyro šeima gyveno dideliame, 5 kambarių bute, o kai vyresni broliai ir seserys išsikėlė, Olego tėvai sugalvojo puikų būdą sutaupyti – nenaudojamus kambarius savo namuose išnuomojo studentams.

Su tėvais tuomet likęs gyventi Olegas nuolat susipažindavo su įvairiausiais žmonėmis, tačiau niekuomet negalvojo, kad jie jo gyvenime paliks tokią žymę. „Taip aš susipažinau ne tik su gitaristu Filu, su kuriuo sukūrėme grupę „Sisters on wire“, bet ir su savo žmona. Išeina taip, kad aš iš pradžių pradėjau su ja gyventi, o draugauti – tik po to“, – šypsojosi Olegas.

O štai su grupės vokaliste Ieva Olegas susipažino TV3 projekte, kurį taip pat ne vienas pavadintų namais – „X faktoriuje“.

Linksmos istorijos iš muzikantų gyvenimo pamatykite čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų