Tarasovas – apie žmonos svajonę ir tėvystę: būna ir sunkių dienų

Vilius ir Violeta Tarasovai savo vasarą leidžia pajūryje: čia ir darbai, ir poilsis – ir jūra čia pat. Portalui tv3.lt V. Tarasovas atskleidė, karantino metu prisidėjęs prie žmonos aistros – kulinarijos ir papasakojo, ar griežtas yra tėtis. 

Dainininkų šeima šiuo metu laiką leidžia Lietuvos pajūryje. V. Tarasovas pasakoja, pernai negalėjęs nuvykti prie jūros dėl praėjusių metų birželį patirtos traumos: „Buvau susiplėšęs Achilo sausgyslę. Tai negalėjau nieko daryti, net prie jūros nuvykti“, – atsidūsta vyras. 

Dainininko žmona Violeta be to, kad dainuoja, turi ir dar vieną talentą – moteris labai mėgsta gaminti. Pasak Viliaus, jis šio talento neturi, tačiau mielai padeda žmonai įgyvendinti šios kulinarinius sprendimus: „Visi namai pilni kulinarinių žurnalų. Ir aš jai kartais nusiunčiu, ji sako: „Viliau, tu man ne meilės žinutes siuntinėji, o receptus“, – juokiasi vyras.

„Labai mėgstame restoranus, pažįstame daug šefų. Visą gyvenimą Violeta svajojo savo restoranėlį turėti, arba kulinarinę laidą. Ir aš jau toks mini pagalbininkas – stoviu ir tiek. Pabendraujam. 

Tėvo dienos proga Violeta padarė varškės torčiuką su laimu, visiems tirpo burnoje ir žiauriai patenkinti buvo. Ji dievina eksperimentuoti“, – apie žmonos talentą su meile kalba V. Tarasovas. 

Pasak V. Tarasovo, vyresnėlė poros dukra kulinarinį talentą turėjo išsiugdyti – mergina jau išėjusi iš tėvų namų ir gyvena su antrąja puse: „Išeidama paprašė Violetos krūvos receptų. Namuose visai negamindavo, o dabar man nuotraukas siunčia, atveža paragauti – jai puikiai išeina. Pradėjo nuo paprastų mamos kotletukų, bandė bandė – ir dabar puikiai sekasi.

O mažylė kol kas jokio didesnio dėmesio nerodo gaminimui, jai smagiau, kai jai kažkas pagamina. Bet manau, kad su laiku kaip ir Elinga – pamils kulinariją“, – svarsto dviejų mergaičių tėtis. 

Paklaustas, kaip trylikametei Gabrielei sekasi mokytis, Vilius atsidūsta – į mokyklą ji dar negrįžo. Vyras pastebi ir su tuo susijusią ir daugumą vaikų paliečiančią problemą: „Labai sunku atitraukti nuo kompiuterio. Anksčiau klausdavo, kada eisim su dviračiais pasivažinėti, pasivaikščioti, o dabar priprato prie kompiuterio sėdėti nuo spalio. 

REKLAMA

Su kuo pakalbi iš draugų, pažįstamų, visų vaikai panašiai – priprato taip gyventi. Kai buvo blogas oras – tvarkoj, bet dabar jau jis atšilęs. Socializacija visa per kompiuterį. Gerai, kad turime šunį – privalo su juo išeiti kasdien, nes labai šuns norėjo“. 

Pasak atlikėjo, jis nėra griežtas tėtis: „Būna momentų, Violeta sako, kad mane labai lengva papirkti – silpnoji grandis. Bet jei supykstu, būna labai griežtai – iš kūno kalbos aišku, kad geriau nebeatsikalbinėti. Man patinka, kai laikomasi žodžio, o vaikai juk mėgsta atsikalbinėti, derėtis“. 

Paklaustas, kokia bus ši vasara, vyras neslepia: nusimato daug darbo: Visi bijo, kas bus rudenį. Reikia, kaip sakoma, augintis tą lašinuką dabar. Birželį pailsėsime, o šiaip deriname darbą su malonumu. 

Pajūry dažniausiai mūsų koncertai, tad rytais einame sportuoti, po pietų einame prie jūros. Darbai dažniausiai būna savaitgaliais, savaitė tokia laisvesnė būna. 

Turime fantastišką Smiltynę, pajūrį, naujai mums atrastą Palūšę, Labanoro girią – nereikia ir į užsienį važiuoti, Lietuva yra nuostabi“, – Lietuvos grožį giria V. Tarasovas. 

Vyras prisiminė ir smagią po Lietuvą keliaujant nutikusią istoriją: „Prieš metus turėjome pasirodymą Palūšėje. Mus labai gražiai priėmė, žuvienės kvietė į namus, viską aprodė. Ežerai buvo atradimas dukrai – įprastai prie jūros dažniausiai būna“, – pasakoja V. Tarasovas.

Autorė – žurnalistė Laura Blaževičiūtė


Rašyti komentarą...
J
Jone
2021-06-11 17:26:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tarasovai suvaikejo, kiekviena diena prisistato, reklamuojasi. Kas liko jiems, jų dainų niekas neklauso, projektus pralaimi.
Atsakyti
-3

R
Rita
2021-06-11 09:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi pora.
Atsakyti
-3

L
Laura
2021-06-11 11:40:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga jei dainuoji tai dainuok prie ko ta kulinarija ir visi receptai is intiko pasimaivo tv kažkas prastūmė ir tas jos kvailas zvengimas ištisai vireja nutriususiaias plaukais
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų