Švenčia pergalę: teismas paliko dainininkei Katy Perry galimybę įsigyti vienuolyną

JAV teisėjas ketvirtadienį paliko galimybę popmuzikos dievaitei Katy Perry įsigyti buvusį vienuolyną Los Andžele, kuris atsidūrė nemalonaus teisinio mūšio dėl nekilnojamojo turto epicentre, bet galutinis sprendimas dar neaiškus. Los Andželo aukštesnės instancijos teismo teisėjas Jamesas Chalfantas nusprendė, kad buvęs vienuolynas negali būti parduotas restoranų savininkei Danai Hollister, kovojančiai su hito „I Kissed A Girl“ atlikėja dėl teisės įsigyti šį nekilnojamąjį turtą.

7

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: jei ne didžiulis makiažo sluoksnis ir ryškus įvaizdis, Katy Perry nebūtų patraukli

„Neabejoju dėl to, kad pardavimas buvo netinkamas ir negalioja, - sakė teisėjas. - Tai buvo blogas sandoris.“

Tačiau teisėjas nesprendė dėl to, ar Los Andželo arkivyskupija gali parduoti šį turtą K.Perry už 14,5 mln. JAV dolerių.

Teisėjas taip pat sakė, kad šis sklypas gali likti D.Hollister žinioje iki rugsėjo 15 dieną paskirto teismo posėdžio, kuriame bus sprendžiama, kas galėtų geriausiai pasirūpinti buvusiu vienuolynu ir skirti didžiausias išmokas seserims.

Tuo tarpu D.Hollister buvo nurodyta už šio nekilnojamojo turto nuomą kas mėnesį mokėti 25 tūkst. dolerių. Ji pati ten negyvena, tačiau yra nusamdžiusi prižiūrėtoją. Restoranų savininkei taip pat draudžiama iki galutinio teismo sprendimo parduoti, nuomoti ar kaip nors keisti buvusio vienuolyno pastatą.

REKLAMA

K.Perry trokšta apsigyventi buvusiame vienuolyne. Šis ant kalvos šlaito įsikūręs didžiulis itališko stiliaus kompleksas yra netoli įžymybių pamėgto Los Andželo Silver Leiko rajono.

Tačiau tokiems jos ketinimams pasipriešino dvi vienuolės, praėjusią savaitę užginčijusios arkivyskupijos teisę parduoti šį turtą.

Skunde arkivyskupija kaltinama vienašališkai pakeitusi vienuolyno, kuris žinomas kaip Palaimintosios Mergelės Marijos švenčiausiosios ir nekalčiausios širdies seserų Kalifornijos institutas, įstatus.

Jame teigiama, kad dviem iš likusių penkių kongregacijos vienuolių, kurių amžius svyruoja nuo 77 iki 88 metų, buvo suteikta išimtinė teisė keisti šio instituto įstatus, rinkti pareigūnus ir parduoti instituto turtą.

K.Perry aplankė vienuoles, joms padainavo ir pasakė, jog viliasi čia apsigyventi su savo mama ir močiute.

Tačiau vienuolės nepakeitė savo nuomonės ir toliau nesutinka, kad šis kompleksas būtų parduotas atlikėjai, kuri užaugo atgimusiųjų protestantų šeimoje, tačiau vėliau tapo sekso simboliu ir aktyvia homoseksualių asmenų teisių gynėja.

77 metų sesuo Rita Callanan neseniai dienraščiui „The Los Angeles Times“ sakė, kad internete rado K. Perry vaizdo klipų ir, „jei galiu pareikšti savo nuomonę, nė vienas jų man nepatiko“.

T.Callanan ir 86 metų sesuo Catherine Rose Holzman sutiko, kad vienuolyno kompleksas būtų parduotas D.Hollister. Arkivyskupija savo ruožtu atsikerta, kad D.Hollister pasiūlė tik 44 tūkst. dolerių avansą be įsipareigojimo dar trejus metus mokėti vienuolėms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų