Šv. Kalėdų išgelbėjimo planas pagal B. Nicholson

Kuo toliau, tuo labiau šv. Kalėdų laukimas siejasi ne su gėrėjimusi pirmuoju sniegu, ramybe ar pirma užžiebta girlianda, bet su didžiuliu galvos skausmu – ką padovanoti savo artimiesiems, kolegoms ar kaimynams. Žiūrimiausios televizijos TV3 kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson turi pasiūlymą, kaip išgelbėti šv. Kalėdas nuo šio nereikalingo streso.

Beata ragina pamėginti daugiau dėmesio skirti tikriems dalykams ir, užuot grūdusis perpildytose parduotuvėse, geriau pusdieniui užsidaryti virtuvėje. „Šį savaitgalį atsikėlę iš ryto ramiai išgerkite puodelį savo mėgstamos kavos, atsiverskite savo mėgstamiausią užrašų knygutę ir sudarykite sąrašą dovanų, kurias galima pagaminti čia pat savo virtuvėje. Kaip tik tokioms dovanoms bus skirta visa šio sekmadienio TV3 laida „Beatos virtuvė“, – sako Beata.

Laidoje ji ne tik dalinsis idėjomis, kokias dovanas galima sukurti savo rankomis, mokys, kaip visa tai namų sąlygomis gražiai ir stilingai supakuoti, bet ir pirmą kartą savo gyvenime statys imbierinį namelį.

REKLAMA

Kol TV3 žiūrovai laukia itin aktualios „Beatos virtuvės“ laidos, Beata dalinasi naminio plastilino, kuris puikiai papildytų Kalėdų Senelio dovanų maišą, recepto vaizdo įrašu, kurį kiekvienas gali pamatyti televizijoje internete TV3 Play www.tv3play.lt/play/338877. Pasak Beatos, šis plastilinas yra puikus ir malonus minkyti, o vaikams – „džiaugsmas neišpasakytas“: „Tik visokių formelių, jogurto indelių ir gal net kokį kočėlą reikia suorganizuoti – puikiausias vaizduotę lavinantis, neplastikinis žaislas, ir apie dvidešimt kartų pigesnis nei parduotuvinis.“

Jums reikės:

2 puodelių miltų 2 puodelių vandens 1 puodelio druskos (smulkios) 2 šaukštų aliejaus 2 šaukštelių citrinos rūgšties Kelių lašų maistinių dažų (pasirinktos spalvos)

Beata sako, kad aliejų galima naudoti patį paprasčiausią, bet jei turite kokio nors kvapnaus vonios aliejaus, galite drąsiai jo įpilti, tada plastilinas kvepės. Pasirinktos spalvos maistiniai dažai plastilinui suteiks patrauklumo, nes be dažų plastilinas atrodys pilkšvas. Kaip pasigaminti naminį plastiliną, žiūrėkite TV3 Play. Daugiau naminių dovanų idėjų Beata pateiks jau šį sekmadienį 10.00 val. per TV3!

„Beatos virtuvė“ – sekmadieniais 10.00 val. per TV3!  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų