naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Mindaugas Grudzinskas (tv3.lt fotomontažas)

Savo homoseksualumo neslepiantis lietuvis Mindaugas Grudzinskas visai neseniai patyrė sužadėtinio išdavystę, todėl pora pasuko skirtingais keliais. Nepaisant to, kad šis gyvenimo periodas jam nebuvo lengvas, tačiau dabar džiaugiasi, jog į širdį vėl pasibeldė šilti jausmai.

7

Savo homoseksualumo neslepiantis lietuvis Mindaugas Grudzinskas visai neseniai patyrė sužadėtinio išdavystę, todėl pora pasuko skirtingais keliais. Nepaisant to, kad šis gyvenimo periodas jam nebuvo lengvas, tačiau dabar džiaugiasi, jog į širdį vėl pasibeldė šilti jausmai.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Mindaugas Grudzinskas atvirai prabilo apie žmogų, kuris privertė vėl patikėti meile bei pirmąjį jų susitikimą.

M. Grudzinskas pasakojo, kad su draugu pirmą kartą susitiko prieš pat gražiausias žiemos šventes – Kūčias bei Kalėdas, kurias praleido Danijoje.

„Kadangi žmogaus niekada nesi matęs gyvai, todėl jaudulys šioks toks buvo ir perbėga per tavo kūną šiurpuliukais. Mano prigimties esmė – judėjimas. Visiška ramybė reikštų man tarsi mirtį“, – teigė pašnekovas.

REKLAMA

Mindaugas džiaugėsi, jog drauge praleido kiek nei savaitę ir nė karto nekilo tam tikrų nesutarimų: „Kartu praleidome 10 dienų. Deja, Naujųjų metų praleisti kartu nepavyko, nes mirė jo sesuo ir jam teko išvykti į laidotuvių ceremonija, o aš išvykau i Kopenhagą ir naujus metus sutikau savo draugų rate. Manau jis nėra veidmainis ir man pasirodė toks pats, koks ir bendravimas buvo telefonu. Kaip bus toliau – nežinau, nes nuo likimo nepabėgsime nė vienas. Kol kas jokių nesutarimų nekilo. Žmogus yra gan ramaus gyvenimo būdo ir ritmo. Ne taip kaip aš – nenustygstanti vietoje asmenybė.“

REKLAMA

Paklaustas, kuo pakerėjo jį naujas draugas, Mindaugas šypteli, kad šis yra labai geras žmogus. „Sužavėjo savo atvirumu, nuoširdumu ir gerumu. Jo gerumui tikrai ribų nerasta“, – džiaugėsi vyras.

Baigdamas pokalbį apie pirmą susitikimą su draugu, pašnekovas atskleidė ir ateities planus: „Kūčias ir Kalėdas praleidome giminės rate, jos buvo gan santūrios ir ramios. Dovanų man iš jo nereikia, nes jis man jau pats yra it dovana siųsta likimo. Dievo keliai nežinomi, bet tolimesnių planų yra. Planuojame apsigyventi kartu ir tęsti netikėtai greitai užsimezgusią draugystę. Manau, kad tik gyvenant kartu bus daug lengviau ir greičiau pažinti vienas kitą.“

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau Mindaugas Grudzinskas pasakojo apie draugystę, kuri užsimezgė internete.

Pradėdamas pokalbį apie naują simpatiją, Mindaugas šyptelėjo, kad  jį meilė užklupo visai netikėtai. „Kai vienos durys užsidaro, tuomet kitos atsidaro dar plačiau. Yra nuostabus jausmas... Ypač tada, kai ji „užklumpa“ netikėtai. „Drugelių“ plazdenimas pilve, pagerėjusi nuotaika, padažnėjęs pulsas ir padidėjęs energijos kiekis – meilė gali sušildyti ir įnešti į gyvenimą gyvybės. Kai kurie žmonės yra labiau linkę įsimylėti palaipsniui – ilgą laiką susitikinėdami ar tiesiog bendraudami su patinkančiu žmogumi. O kai kurie žmonės įsimyli iš pirmo žvilgsnio: giliai, stipriai ir kartais net ir visam gyvenimui. Mūsų pažintis užsimezgė netikėtai, populiariajame homoseksualų tinklalapyje“, – atskleidė pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras teigė, kad iš karto suprato, jog tai – meilė iš pirmo žvilgsnio: „Nors į meilę iš pirmo žvilgsnio labiau linkę jaunesni žmonės, tai nereiškia, kad perkopus dvidešimt, trisdešimt ar dar daugiau metų ribą nebepatirsite šio jausmo. Jei jaučiate, kaip žvelgiant į žmogų tarsi „susitraukia“ jūsų skrandis, jei susijaudinate, jei jaučiate nenumaldomą norą su žmogumi kalbėtis, dalintis mintimis ir klausytis, jei trokštate žmogų paliesti, jei žiūrint tam žmogui į akis jaučiatės tarsi jį ar ją pažinotumėte pusę gyvenimo ir matote bendrą ateitį kartu, tikėtina, kad įsimylėjote iš pirmo žvilgsnio. Meilė iš pirmo žvilgsnio gali būti nuostabi patirtis, ypač, kai ji abipusė. Taip nutiko ir man.“

REKLAMA

Paklaustas, kad tas paslaptingasis, kuris užkariavo jo širdį, Mindaugas kiek paslaptingiau ėmė kalbėti. „Išduosiu paslaptį... Šis žmogus yra gan turtingas ir gerai žinomas Europoje. Turi 3000 hektarų gyvenamojo ploto, 300 sportinių žirgų, gerai žinomų „Danija“ batų parduotuvių tinklų bendrasavininkas bei turi „B&B“ viešbučių tinklą, bet ne tame esmė. Mes dar nesimatėme, o jis jau apipila dovanomis per atstumą, negaili materialinių dalykų ir panašiai. Nors esame pažįstami dar neilgai, bet jau kuriame bendro gyvenimo planus. Vaizdo skambučiai vyksta kasdien“, – šyptelėjo jis.

REKLAMA

Baigdamas pokalbį apie naujus vėjus gyvenime, Mindaugas užsiminė apie kitą žmogų, kuris padėjo sunkiu gyvenimo momentu: „Kai buvęs draugas išmetė mane iš namų, tuomet iš visų pažįstamų žmonių man labai padėjo mano geriausia draugė Edita, kuri atvėrė namų duris. Ne veltui sakoma, kad tikrus draugus pažinsi nelaimėje.“

 

Manote man idomu ka veikia RUDNOSIUKAI?
Gėda net skaityti. Ir kuo nusipelnė šis barakuda? Ar taip gyventi skatinant jaunimą?
o gal jūs parašykit apie mano vestuves su žmona, mano draugų vestuves su moterimis, ir kaip mes švenčiam vaikų ir anūkų gimtadienius atitikdami jau "ne standarta" vyras=vyras, moteris=moteris ir turi dvi slyles ? gal parašykit, kad vyrukai (guy) turėtų kur orientuotis, kai pasimeta orientacijoj.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų