Susirado 20-čia metų jaunesnį mylimąjį: išvardijo pliusus ir minusus

 „Klasikinis sanatorinis romantas“, – taip laidos „TV Pagalbos“ žiūrovams pokalbio temą pristatė Renata Šakalytė-Jakovleva. Gintaras labai mylėjo ir vedė už save jaunesnę moterį, kol ši jam vieną dieną nepasakė „aš išeinu“. Dvylika metų kartu pragyvenusi pora vaikų nesusilaukė, tačiau Gintaras tikina, kad Dianos dukteris visą tą laiko augino lyg savo ir buvo pavyzdingas vyras.

„Buvo į Palangą išvažiavus su vaikais, į kurortus, parvažiavo ir pasakė tiesiai šviesiai, kad turi kitą. Ji jau senai turėjo kitą vyrą ir mane du metus apgaudinėjo“, – atskleidė įskaudintas vyras.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Susirado 20-čia metų jaunesnį mylimąjį: išvardijo pliusus ir minusus

Jis atskleidė, kad tuo metu, kai susipažino su Diana jos dukterys augo vaikų globos namuose ir tik jo dėka vaikai buvo grąžinti motinai.

„Aš turėjau dėdės paveldėjimą, 65 tūkstančiais įvertintą namą Panevėžyje. Pardaviau tą namą ir tada pasiėmėme vaikus pas save“, – teigė Gintaras.

Anot jo, Dianai jis buvo reikalingas tik tol, kol turėjo pinigų.

Lemtingas posūkis Dianos gyvenime nutiko, kai ši buvo išvykusi su dukromis į sanatoriją Palangoje. Ten moteris susipažino su 20 metų už Gintarą jaunesniu vyru. Įsiplieskė meilė dėl kurios moteris pasiryžo palikti Gintarą.

„Mano mergaitė negrįždavo iš mokyklos, nes bijodavo tavęs, tu varydavai mano vaikus iš namų. Smurtavo prieš vaikus“, – pagrindinę skyrybų priežastį įvardijo Diana.

Ji taip pat kaltina Ginatarą, kad šis nebuvo romantiškas, nevadino jos gražiais žodžiais, o jų intymus gyvenimas jau seniai buvo miręs.

Naujas Dainos mylimasis Jonas vienas augina dukrą ir turi nuosavą namą. Vyrui nė motais, kad Diana už jį gerokai vyresnė.

„Į metus jau niekas nebežiūri, svarbus charakteris dabar. Aš irgi vienas pats keturis metus auginu dukrą, mama paliko dukrą, kaip šunį numetė. Vienas pats ją auginau ketverius metus“, – laidos metu atskleis Jonas.

Anot jo, ieškodamas sau moters, jis savo dukrai ieškojo ir geros bei rūpestingos motinos.

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2019-02-10 18:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Barakuda ir teik
Atsakyti
0

V
Va tau...
2019-02-10 18:01:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
šalava?
Atsakyti
-1

O
O
2019-02-10 19:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
jaunuolis kvailys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų