Pamilo 20 metų jaunesnį buvusį kalinį: prašo „TV Pagalbos“ pakeisti jo būdą

Violeta ištekėjo už 20 metų jaunesnio vyro, kuris tuomet atliko bausmę kalėjime. Po karštų susirašinėjimų laiškais pora susituokė Kybartų pataisos namuose. Išėjęs iš įkalinimo įstaigos Mantas apsigyveno pas naująją žmoną. Moteris tirpo iš laimės ir meilės, nes gyvenimas priminė kone pasaką. Tačiau dabar santykiai atvėso ir moteris prašo „TV Pagalbos“ išsiaiškinti, kur savaitėmis dingsta jos vyras ir su kuo nuolat susirašinėja SMS žinutėmis.

17

„Pusę metų viskas buvo labai gražu. Dabar yra pastoviai įtampą, kad dings, kad išeis ar meluoja. Nėra nė karto atsiprašęs“, – pergyvena Violeta.

Violeta įtaria, kad Mantas jo nemyli ir galbūt yra neištikmas. Moterį skaudina labiausiai tai, kad jis sau leidžia dingti ir namuose nesirodyti po porą savaičių.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamilo 20 metų jaunesnį kalinį: paprašė „TV Pagalbos“ pakeisti jo būdą

„Pareina po darbo, koja ant kojos sudeda ir su kažkuo susirašinėja iki pat vakaro“, – pyksta moteris, kuri jaučiasi pamiršta ir nereikalinga.

Mantas teisinasi, kad Violeta pavyduliauja be reikalo. Esą jis sunkiai dirba, todėl yra būtina su draugais atsiplalaiduoti. „Aš kitų neturiu, jūs prisigalvoje nesamonių. Dirbu, pinigus uždirbu, kad dar negerai“, – problemų nemato Mantas.

Ar gali būti, kad Violeta bijo prarasti savo jaunesnį mylimąjį ir pavyduliauja be reikalo? Ir ką apie motinos santykius su jaunesniu vyru pasakys jos dukra?

Visą istoriją žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
A
Aušra
2018-12-25 11:32:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvaila iki ausų. Juk jis ją vedė tam, kad išėjęs iš kalėjimo turėtų kur prisiglausti. Ji jam tikrai nereikalinga. Nesuprato, moterėlė, kur kiša galvą. Apsvaigo iš meilės.
Atsakyti
-3

k
komentatore
2018-12-25 13:40:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kas dedasi tu motereliu galvose 20 m jaunesnis is kalejimo jokios savigarbos ir dar kviesti tv pagalba vis tiek su mintymis kazkas negerai
Atsakyti
-2

K
Kristina
2018-12-25 16:23:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Boba su amžium, o proto nera.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų