Suomijos prezidentės vyro dėmesį patraukė Danijos princesės iškirptė

Oficialūs karališki pietūs ne visuomet būna tokie rimti ir nuobodūs. Suprantama, kad net ir karališkosios šeimos atstovams sunku visą laiką išlaikyti dėmesį, klausantis kalbų.

Tai gavo įsitikinti kadenciją baigiančios Suomijos prezidentės Tarjos Halonen vyras Pentti Arajarvi per oficialius pietus Kopenhagoje. Nuobodžiaujantis 63 m. vyras užsispoksojo į šalia jo sėdinčios moters, Danijos princesės Mary, iškirptę.

Danijos sosto paveldėtojo žmona princesė Mary vilkėjo juodą suknelę, buvo pasipuošusi tiara ir įspūdingu kaklo papuošalu. Suprantama, kad ji atrodė gražiai, tačiau vaizdo įraše užfiksuotas įdėmus Suomijos prezidentės vyro žvilgsnis į princesės iškirptę kaip mat tapo interneto sensacija.

Vaizdo įraše „pirmasis Suomijos džentelmenas“ keletą sekundžių įdėmiai apžiūrinėja princesės iškirptės sritį, o tada ji pasukusi galva tai pamato. Princesė nedelsdama užsidengia krūtinę ranka.

Sutrikęs P. Arajarvi nusuko žvilgsnį į priešingą pusę ir apsimetė, kad žiūri į lubas.

Vaizdo įrašas buvo nufilmuotas praėjusį mėnesį per valstybinius pietus pas Danijos karalienę Kopenhagoje.
Rašyti komentarą...
J
Jesica
2012-02-23 20:37:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai busted;DD ,kai kietumo senuks;D,tik kitokios orientacijos vyrui nepatiktų tokia moteris su iškirpte,tad taip žiauriai nesmerkim;DD
Atsakyti
0

R
RM
2012-02-27 21:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
pavaro senukas :D :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų