• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorė Shannen Doherty pirmą kartą prabilo apie savo skyrybas naujosios tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty“ įvadiniame epizode.

Aktorė Shannen Doherty pirmą kartą prabilo apie savo skyrybas naujosios tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty“ įvadiniame epizode.

REKLAMA

Shannen Doherty pasakojo, kaip sutapo du sunkiausi jos gyvenimo momentai.

Kalbėdama savo naujos tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty" (angl. „Let's Be Clear with Shannen Doherty“) įvadiniame epizode 52 metų serialo „Beverly Hills, 90210“ aktorė pasakojo, kad dieną prieš smegenų auglio pašalinimo operaciją ji sužinojo, kad jos 11 metų trukusi santuoka su trečiuoju vyru fotografu Kurtu Iswarienko „iš esmės žlugo“.

„Į operacinę patekau anksti ryte, kai sužinojau, kad mano santuoka iš esmės baigėsi, kad mano vyras dvejus metus buvo užmezgęs romaną, – sakė ji. – Nenorėjau, kad jis būtų šalia, jaučiausi tokia išduota.“

Sužinojo gniuždančią naujieną

Žavioji serialo „San Francisko raganos“ (angl. „Charmed“) žvaigždė sakė, kad sužinojo, jog jos vyras ją apgaudinėja jau daugelį mėnesių.

REKLAMA
REKLAMA

„Jaučiausi tokia neįtikėtinai nemylima žmogaus, su kuriuo gyvenau 14 metų, žmogaus, kurį mylėjau visa širdimi“, – tęsė aktorė ir pridūrė, kad per operaciją ją palaikė mama, brolis ir geriausi draugai, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA

„Tiesiog turi visa tai išgyventi bandant išsiaiškinti tiesą ir nuspręsti dėl skyrybų“, – pridūrė ji.

Aktorei, kuri pastaruosius aštuonerius metus gydėsi nuo vėžio, sausį, tą patį mėnesį, kai ji ir Iswarienko išsiskyrė, Cedars-Sinai medicinos centre buvo atlikta smegenų operacija ir taikyta spindulinė terapija.

Skyrybų paraiškoje pagrindine priežastimi pora nurodė nesuderinamus skirtumus.

Toliau S. Doherty savo tinklalaidėje pasakojo, kad ją tiesiog „apsėdo“ noras sužinoti tiesą apie vyro neištikimybę, tikėdamasi, kad kažkas jai sąžiningai viską atskleis.

REKLAMA
REKLAMA

„Jei esate kartu 14 metų ir jus apgaudinėja, ar tas žmogus nenusipelno absoliučios tiesos, nepaisant to, kaip jam skaudu?“ – sakė ji ir pridūrė, kad taip pat kalbėjosi su moterimi, su kuria ją vyras apgaudinėjo dvejus metus.

„Buvo gėda, – tęsė ji. – Man baisu, kad negaliu išlaikyti santykių. Aš maniau, kad tai mano kaltė, bet žinau, kad kaltas ir jis. Žlugo mano visos trys santuokos, bet aš vis dar tikiu meile.“

1993-1994 m. S. Doherty buvo ištekėjusi už Ashley Hamiltono, o 2002-2003 m. – už Ricko Salomono.

„Aš taip pat prisiimu dalį atsakomybės už mūsų santuokos žlugimą – tiesą sakant, tai nėra taip, – aiškino ji. – Leiskite perfrazuoti, aš neprisiimu atsakomybės už mūsų santuokos žlugimą, aš prisiimu atsakomybę už kai kurias mūsų santuokos problemas. Prisiimu atsakomybę ne tik dėl to, kokia buvau, bet ir dėl to, kaip vėžys paveikė mano santuoką ir kaip mano ligos paveikė jį.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų