san francisko raganos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „san francisko raganos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „san francisko raganos“.

Legendinio serialo „San Francisko raganos“ aktorė pranešė liūdną žinią

Legendinio serialo „San Francisko raganos“ žvaigždė Shannen Doherty pasidalijo liūdna žinia apie savo kovą su krūties vėžiu. Žvaigždei 2020 m. buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos krūties vėžys.
2024-06-29

Prisimenate serialą „San Francisko raganos“? Štai, kaip dabar atrodo jo aktorės

Serialas „San Francisko raganos“ kadaise buvo labai populiarus. Jo gerbėjai buvo tiek suaugusieji, tiek vaikai.  Nuo 1998 m., kai pasirodė serialas, jo aktorės labai pasikeitė. Kai kuriems šie metai prabėgo beveik nepastebimai, kitas žvaigždes vargu ar atpažintumėte. Kaip dabar atrodo serialo aktorės  Pradėkime nuo serialo „San Francisko raganos“ moterų aktorių. Kastingo režisieriai stengėsi iš visų jėgų, ir aktorės buvo tikrai panašios viena į kitą.
2024-05-19

Sunkiai serganti serialo „San Francisko raganos“ žvaigždė siunčia žinią Kate Middleton

„Visi turime teisę į privatumą tiek kasdieniame gyvenime, tiek kovodami su liga“, – sakė Shannen Doherty, kuri taip pat serga vėžiu. Amerikiečių aktorė Shannen Doherty palaikė Kate Middleton po neseniai princesei diagnozuoto vėžio. Penktadienį savo „Instagram“ paskyroje paskelbtame pareiškime „San Francisko raganų“ žvaigždė, kovojanti su ketvirtos stadijos vėžiu, gyrė Velso princesę už jos stiprybę ir smerkė tuos, kurie internete skleidžia sąmokslo teorijas apie jos sveikatą ir buvimo vietą.
2024-03-30

„San Francisko raganų“ aktorė – apie sunkią kovą su liga: „Tereikia išsilaikyti“

„San Francisko raganų“ aktorė Shannen Doherty atvirai papasakojo apie kovą su ketvirtos stadijos vėžiu. Amerikiečių aktorė, atvirai atskleidė, kaip vyksta jos gydymas nuo ketvirtos stadijos vėžio ir kokias prognozes teikia gydytojai. Garsenybė tinklalaidėje „Let's Be Clear“ išreiškė nuomonę, kad tiki medicinos ateitimi.
2024-01-08

Sunkiai serganti serialo „San Francisko raganos“ aktorė pranešė gniuždančią žinią

Aktorė Shannen Doherty pirmą kartą prabilo apie savo skyrybas naujosios tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty“ įvadiniame epizode. Shannen Doherty pasakojo, kaip sutapo du sunkiausi jos gyvenimo momentai. Kalbėdama savo naujos tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty" (angl.
2023-12-16

Liūdną žinią paskelbusi serialo „San Francisko raganos“ aktorė paviešino jautrų įrašą: spaudžia širdį

Legendinio serialo „San Francisko raganos“ aktorė Shannen Doherty (52) neseniai pranešė skaudžią žinią savo gerbėjams – jos krūties vėžys išplito į smegenis. 52-ejų metų aktorė paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip ji kalbasi su medicinos specialistu prieš operaciją, kurios metu jai iš galvos buvo pašalintas auglys. Su savo 2 milijonais „Instagram“ sekėjų moteris pasidalijo įrašu, kuriame matomas jos pokalbis prieš operaciją, rašo dailymail.co.uk. „2023 m. sausio 16 d. Operacija.
2023-06-15

Ar prisimenate garsiąsias „San Francisko raganas“? Štai, kaip jos atrodo dabar

2006 m. pasaulis pamatė paskutinį jaudinančio serialo apie seseris raganas epizodą. „San Francisko raganos“ užkariavo daugelio žiūrovų širdis. Deja, tačiau daugelio pamilti aktoriai nustojo rodytis filmuose. Garsiojo serialo aktorių gyvenimas klostėsi įvairiai. Daugumai vaidmuo mistiniame seriale  tapo pagrindiniu jų karjeroje. Piper, Prue ir Phoebe. Šiuos pagrindinių serialo veikėjų vardus žino visi „San Francisko raganų“ gerbėjai.
2021-01-16

„San Francisko raganų“ žvaigždė Alyssa Milano pademonstravo tobulą figūrą

Legendinio serialo „San Francisko raganos“ žvaigždė Alyssa Milano per visą tą laiką nuo šlovės pradžios, regis, nė nepasikeitė. 45-erių moteris vis dar atrodo itin jaunatviškai ir turi pritrenkiančią figūrą. Neseniai asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje Alyssa pasidalijo vasariška akimirka. Ji įsiamžino sėdėdama prie baseino su bikiniu. Moteris prisipažino, kad dabar negalėtų gyventi be kremo nuo saulės. Aktorės gerbėjai kaip mat pastebėjo jos lieknas kojas ir liemenį.
2018-06-13
Į viršų