Sultingų formų Justino Biebierio buvusioji glaudžiasi prie naujo mylimojo

Pripažinkime, kad atlikėjas Justinas Bieberis žinomas ne tik dėl savo unikalaus balso ar sceninių gabumų, bet ir dėl savo pašėlusio gyvenimo.

48

Anksti šlovės sulaukęs vaikinas mėgavosi ne tik nesibaigiančiais vakarėliais ar prabangiais automobiliais, kuriais dažnai viršydavo leistiną greitį, bet ir gražuolių merginų draugija.

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apvalių formų gražuolė Chantel Jeffries pakerėjo net patį Justiną Bieberį

Nors šiandien žvaigždei tik 22-eji, jis gali pasigirti nekukliu buvusiųjų merginų skaičiumi. Viena iš jų – apvalių formų Chantel Jeffries.

2014 metais Justinas buvo sulaikytas už dalyvavimą nelegaliose „drago“ automobilių lenktynėse. Būtent čia jis buvo užfiksuotas su šia nuodėminga mergina.

Jaunuoliai buvo įamžinti atlikėjo prabangiame geltoname „Lamborghini“ automobilyje. Meiliai besiglamonėjantys jaunuoliai nesitikėjo, kad juos įamžins paparacas. Netrukus, po šios skandalingos nakties, Chantel ir Justinas buvo pastebėti kartu dar keletą kartų: vakarienės metu ir smagiai leidžiantys laiką viešumoje.

Dabar 23 metų mergina sėkmingai tęsia modelio karjerą ir stengiasi atsikratyti „Justino Biebierio buvusiosios“ etiketės. Visai neseniai Chantel pastebėta meiliai burkuojanti su nauju mylimuoju.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sultingų formų Justino Biebierio buvusioji glaudžiasi šalia naujo mylimojo


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų