REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Seriale „Gelbėtojai“ išgarsėjusi ir sėkmingą aktorės karjerą susikūrusi Carmen Electra atrodo nepaliesta laiko. Socialiniuose tinkluose 48-erių moteris dalijasi itin seksualiomis nuotraukomis.

Seriale „Gelbėtojai“ išgarsėjusi ir sėkmingą aktorės karjerą susikūrusi Carmen Electra atrodo nepaliesta laiko. Socialiniuose tinkluose 48-erių moteris dalijasi itin seksualiomis nuotraukomis.

REKLAMA

Galima drąsiai teigti, kad aktorė nepavaldi laikui. 

„Šiandieną aš jaučiuosi kur kas geriau, nei būdama 25-erių. Vis dar nuolatos treniruojuosi – tai įaugę į mane nuo baleto mokyklos laikų“, – apie savo amžių ir nepriekaištingą figūrą anksčiau kalbėjo C. Electra.

Ne kartą puošusi vyrams skirto žurnalo „Playboy“ viršelį, C. Electra tuo labai didžiuojasi: „Girdėjau, kad mano viršelis patenka į geriausių trejetuką. Mane lenkia tik Pamela Anderson ir Anna Nicole Smith. Tai išties sukelia pasididžiavimo jausmą.“

Carmen turėjo nemažai vyrų, tokių kaip: dainininkas Prince, reperis B-Real, krepšininkas Dennis Rodman, muzikantas Tommy Lee, gitaristai Dave'as Navarro (41) ir Robas Pattersonas (37). Carmen du kartus išsiskyrusi, buvo susižadėjusi su Robu Pattersonu. Ta proga Carmen Electra pasidarė tatuiruotę – savo draugo vardo pirmąją raidę „R“ už ausies, o Robas Pattersonas išsitatuiravo Carmen vardą ant savo rankos.

REKLAMA
REKLAMA

Garsi moteris turėjo atlaikyti daug gyvenimo negandų, ji buvo įnykusi į kvaišalus, o dėl to ne kartą pateko ir į policijos pareigūnų rankas. Skandalais lydimas gyvenimas vos nesugriovė ir karjeros, mat Carmen vis rečiau sulaukdavo pasiūlymų.

REKLAMA

Romanas su Čikagos „Bulls“ žvaigžde

Ekspresyvusis Dennisas Rodmanas dar atstovaudamas Čikagos „Bulls“ kurį laiką susitikinėjo su Tara Leigh Patrick, kuri geriau žinoma Carmen Electros slapyvardžiu ir tuo metu jau buvo išgarsėjusi „Gelbėtojų“ seriale ir puikavosi ant „Playboy“ viršelio.

Toliau sekanti istorija nebuvo atskleista šiuo metu itin populiariame dokumentiniame filme apie Michaelą Jordaną ir tų laikų „auksinį“ „Bulls“, tačiau pamačiusi jau keturias serijas, C.Electra prisiminė tuos laikus, sunkiai tvardė ašaras bei „The Times“ papasakojo dar negirdėtą ir gana privačią istoriją.

REKLAMA
REKLAMA

„Pamačius jį vėl aikštelėje – ašaros užplūdo mano akis“, – sakė C.Electra.

C.Electra papasakojo, kaip vieną dieną D.Rodmanas paslapčia nusivedė ją į „Bulls“ bazę.

„Vieną dieną, kai „Bulls“ turėjo laisvą laiką nuo treniruočių, Dennisas pasakė man, kad turi siurprizą“, – pasakojo C.Electra. „Jis užrišo man akis ir mes sėdome ant motociklo. Kai pagaliau vėl galėjau matyti, mes stovėjome „Bulls“ treniruočių bazės pagrindinėje aikštėje. Tai buvo beprotiška, kaip du vaikai saldainių parduotuvėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mes valgėme ledus iš šaldytuvo ir mylėjomės visose prakeiktose vietose – kineziterapijos kambaryje, svarmenų kambaryje, žinoma, aikštelėje“.

C.Electra turėjo garbės apsilankyti ir „Bulls“ persirengimo kambaryje, kuomet Čikagos klubas 1998 m. NBA finale nugalėjo Jutos „Jazz“.

„Dennisas atidavė man savo marškinėlius, nors visada juos išmesdavo sirgaliams“, – pasakojo C.Electra. „Į persirengimo kambarį patekau gana greitai ir staiga buvau su tais vaikinais. M.Jordanas atidarinėjo butelius, šampanas liejosi man į gerklę, į plaukus, ant drabužių. Man buvo garbė būti ten“.

Vėliau C.Electros ir D.Rodmano santykiai nebuvo tokie gražūs. 1999 m. Majamio viešbutyje jie abu buvo suimti už muštynes, tačiau panašu, kad C.Electros prisiminimuose D.Rodmanas paliko ir daug gražių momentų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų