Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „auksinį“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „auksinį“.

Sudėtingą laikotarpį išgyvenusi Carmen Electra vėl sužydo: 48-erių moteris nepavaldi laikui

Seriale „Gelbėtojai“ išgarsėjusi ir sėkmingą aktorės karjerą susikūrusi Carmen Electra atrodo nepaliesta laiko. Socialiniuose tinkluose 48-erių moteris dalijasi itin seksualiomis nuotraukomis. Galima drąsiai teigti, kad aktorė nepavaldi laikui.  „Šiandieną aš jaučiuosi kur kas geriau, nei būdama 25-erių. Vis dar nuolatos treniruojuosi – tai įaugę į mane nuo baleto mokyklos laikų“, – apie savo amžių ir nepriekaištingą figūrą anksčiau kalbėjo C. Electra.

Kvaišalai, policija, skandalais lydimas gyvenimas – Carmen Electrą seka tamsūs praeities šešėliai

Seriale „Gelbėtojai“ išgarsėjusi ir sėkmingą aktorės karjerą susikūrusi Carmen Electra turėjo atlaikyti daug gyvenimo negandų. Garsi moteris buvo įnykusi į kvaišalus, o dėl to ne kartą pateko ir į policijos pareigūnų rankas. Skandalais lydimas gyvenimas vos nesugriovė ir karjeros, mat Carmen vis rečiau sulaukdavo pasiūlymų.
2020-08-09

Lietuvos tinklininkės pateko į finalinį Kontinentinės taurės etapą

Rugsėjo 6 dieną, sekmadienį baigėsi Vilniuje vykusios Europos kontinentinės taurės IV etapo paplūdimio tinklinio varžybos, kuriose Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrą vietą ir išplėšė kelialapį į finalinį Taurės etapą. Šeštadienį lietuvės 2:0 nugalėjo slovakes, bet po to 1:2 pralaimėjo Belgijos rinktinei, kuri tapo etapo Vilniuje nugalėtoja ir užsitikrino vietą Taurės finale. Lietuvos rinktinei dėl antros vietos teko kovoti su Ukrainos atstovėmis.