Su Zaynu išsiskyrusi manekenė Hadid – neatpažįstama: liūdesio nepaslepia net akiniai

Visai neseniai užsienio pramogų pasaulyje pasirodė liūdna žinia – manekenė Gigi Hadid ir jos mylimasis dainininkas Zaynas Malikas pasuko skirtingais keliais.

68

Per vienerius metus jiedu skiriasi jau antrąjį kartą.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su Zaynu išsiskyrusi manekenė Hadid – neatpažįstama: liūdesio nepaslepia net akiniai

Panašu, kad šios skyrybos gražuolei manekenei yra išties be galo skausmingos, mat neseniai Niujorke užfiksuota mergina atrodė itin prislėgta. Gigi buvo nepasidažiusi, jos veidas atrodė net patinęs, o visa tai paslėpti ji stengėsi akinių nuo saulės pagalba.

Naujienų portalas tv3.lt primema, kad Z. Malikas ir G. Hadid susitikinėti pradėjo dar 2015-aisiais, kai Zaynas nutraukė savo sužadėtuves su buvusia širdies drauge, Perrie Edwards.

Kalbos apie tai, kad jiedu ir vėl pasuko skirtingais keliais, pasklido dar ne taip seniai. Pasirodo, kad itin ne daug žmonių socialiniuose tinkluose sekantis Zaynas visai neseniai nustojo sekti savo mylimąją Gigi. Tai pastebėję gerbėjai nebeištvėrė – po naujausia manekenės ėmė komentuoti su klausimais, ar ji ir Zaynas – vis dar pora?

Ir nors jokio atsakymo jie į tai nesulaukė, daugelis tai susiejo su Gigi dar anksčiau šį mėnesį išsakytomis mintimis: „Aš neprivalau nieko daryti ir atskleisti jums tokios informacijos apie save, kurios viešinti nenoriu. Neturiu vaidinti stiprios, kai esu silpna. Neprivalau jums atsakyti, tik todėl, kad jūs klausiate“, – rašė ji.

Z. Malikas ir G. Hadid susitikinėti pradėjo dar 2015-aisiais, kai Zaynas nutraukė savo sužadėtuves su buvusia širdies drauge, Perrie Edwards.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų