Su Šedžiumi poruojama 20-metė Erdvilė rėžė atsaką Monikai: ji žemina pati save

Nesantaika tarp Monikos ir Andriaus Šedžių vis labiau stiprėja. Šalia to, kad sutuoktiniai siekia sūnaus globos, vyksta nemaži skandalai ir dėl atsiradusių naujų mylimųjų. Atlikėja Monika Šedžiuvienė nė nebeslepia, kad turi naują širdies draugą, o Andrius siejamas su 20-mete Erdvile Pilvinyte, tačiau oficialiai santykių nepripažįsta.

53

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su Šedžiumi poruojama 20-metė Erdvilė rėžė atsaką Monikai

Monika Šedžiuvienė viešai siunta ant vis dar esamo vyro ir viešina jųdviejų susirašinėjimus, kaip įrodymus, kad šis taip pat turi naujus santykius. Moteris tokiomis provokacijomis neva bando atskleisti galimą verslininko melą.

Apie vyraujantį Šedžių skandalą prabilo ir pati Erdvilė. Mergina galvoja, kad Monika perlenkia lazdą ir pritaria Andriui, jog žmona iš vykstančios dramos tiesiog mėgina save reklamuoti.

„Jeigu tu savo vyrą paleidai, kaip ji tikina, tai palauk... Ko reikia viešinti susirašinėjimą? Ko reikia kištis į savo, dar kol kas, oficialaus vyro gyvenimą, jeigu laimingai gyveni savo? – piktinosi Erdvilė tv3.lt naujienų portalui. – Ką aš čia įžvelgiu, tai tik jos pavydą, o ne norą kažkur kažką įrodyti. Jeigu jau turi kitą, tai džiaukis nauju draugu. Juk Monika jau minėjo, kad Dovydas jai neva negaili nei laiko, nei finansų.

Manau, kad ji jam gaili laiko, jei turi laiko kelti tokio tipo susirašinėjimus, kur verčiau galėtų būti su naujuoju draugu, o tuo labiau – su vaiku leisti laiką. O dabar ji užsiima kažkokiais įrodinėjimais.“

Žinoma, ugnies be dūmų dažniausiai nebūna, juolab, kai Monika viešina nuotraukas, kurioje Erdvilė neva vilki jos chalatą, miega jos lovoje.

„Galbūt Monika nori Andrių nuteikti ir pažeminti prieš kitus. Ji nesupranta, kad labiau save žemina“, – griežtai kirto Erdvilė.

Mergina teigė, kad M. Šedžiuvienė jaučia ne neapykantą, o pavydą. Visgi su A. Šedžiumi poruojama 20-metė apie santykius su verslininku kalbėti nepanoro. Ji prisipažino, kad nenori būti plačiai nagrinėjama, nes tiesiog nėra viešas žmogus. Kol kas ji patvirtino tik tiek, kad juos su Andriumi sieja draugiški santykiai.


Rašyti komentarą...
d
dura
2019-01-11 10:15:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be galo svarbu Lietuvai, tiesiog labai aktuali žinia, kada baigsit rašyt briedus, parašykit , kaip dabar gyvena šeimos per sausio 13d netekę savo šeimos narių.....
Atsakyti
-4

m
maksas
2019-01-11 11:53:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyrukas atsibunda, atsikelia, nueina į vonią, pasižiūri į veidrodį: kojos kreivos, pilvas pūpso, galva nuplikusi, veidas spuoguotas, paakiai pamėlę… Ilgai į save žiūri, grįžta į miegamąjį, pasižiūri į lovoje gulinčia gražuolę ir sumurma:
– Bet kaipgi reikia mylėti pinigus…
Atsakyti
-4

F
Ffjjhvf
2019-01-11 11:21:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Andrius sake, kad Monika tapo zinoma per ji. Tai ir sita Erdvile tuoj isgasrses, matosi jauna tai kaip puikus sansas tapti zinoma. O Andriu traukia jaunos, matosi kad Dar nepasimoke.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų