REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antroje nacionalinės „Eurovizijos 2023“ atrankoje atlikėja I.T.  šį šeštadienį pasirodys su performansu ir savo kūrybos daina „Žinau Tai Tu“.

Antroje nacionalinės „Eurovizijos 2023“ atrankoje atlikėja I.T.  šį šeštadienį pasirodys su performansu ir savo kūrybos daina „Žinau Tai Tu“.

REKLAMA

Po aštuonias valandas trukusio pasiruošimo laidos filmavimui, atlikėjos kūną papuošė piešiniai, pridengiantys visiškai nuogą kūną. Iš įprastų rūbų I.T. buvo užsidėjusi tik kelnaites ir platforminius batus, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

„Pasiruošimas laidos filmavimui reikalavo kantrybės: nuo vidurdienio nevalgiau, nevartojau skysčių ir apskritai pamiršau, kad esu žmogus su visais kitais fiziologiniais poreikiais.

Turėjau susikaupti, nes Viltė Balaikaitė ir Giedrius Linaburkis, tapę mano sielos gelmes ant kūno visą dieną, dar kelias savaites prieš tai brandino idėjas ir jų įgyvendinimą. Aš pasirodžiau televizijos eteryje ne nuoga – jų nupieštas rūbas atskleidė esmę. Mane", - pasakojo dainininkė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos scenoje atlikėja I.T. išreiškė save: „Dešimt metų nemylėjau savo kūno. Nedėvėjau maudymosi kostiumėlių, nesilankiau baseinuose, paplūdimuose, kovojau su bulimija. Šiandien tai, laimei, jau praeitis. Kūnas – tai, ką mato, vertina, smerkia ar garbina aplinkiniai. Tačiau niekas negali suvokti to, kas vyksta žmogaus viduje.“

REKLAMA

Dainininkė, pristatanti konkursui savo pačios sukurtą dainą, sakė, kad norėjo maksimaliai perteikti kūrinyje užkoduotą žinutę – savo vidinius išgyvenimus iškelti, parodyti perkeltus ant kūno.

„Kaip ir daugelis moterų, patyriau tą patį: mano kūno formos pasikeitė, pilvas tapo išmargintas strijų. Dėl to mes kūdikį parodėme ne mamos įsčiose – o išorėje, kaip naujos gyvybės, moteriškumo, motinystės simbolį.

Mano kojos išpaišytos miško atvaizdais, veidas – pusiau juodas, tai simbolizuoja ryšį su gamta, gyvenimo ciklą, viltį. Kiekvieno žmogaus išgyvenimai – prasmingi ir šviesą nešantys, brandą atskleidžiantys. Dėl to piešiniai ant kūno pereina į žydinčių gėlių vaizdinį – tai šviesa, saulė, viltis ir tikėjimas", - sakė ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Dainininkė neslepia, kad filmavimo metu sulaukė iš aplinkinių daug dėmesio, tačiau suprato, kad jaučiasi visiškai rami, lipdama į sceną beveik nuoga:

„Kūnas – tai tik indas, mes visi panašūs: krūtys, genitalijos, kojos, rankos. Elementari fiziologija. Daug svarbiau ir prasmingiau, kokia magija, sukurta iš skausmo, meilės, išgyvenimų, subręsta jame. Mano žinutė yra apie tai: stiprios emocijos slypi mumyse. Tai yra tikrasis, ne komercinis seksualumas. Tai – prigimtis ir mano žinutė Lietuvai šioje „Eurovizijos“ atrankoje", - tikino atlikėja. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų