REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas ir autorinių dainų kūrėjas Voldemars Petersons nelaužo tradicijos ir penktus metus iš eilės lipa ant „Eurovizinės“ scenos, pristatydamas savo kūrybos dainą „Things“.

Atlikėjas ir autorinių dainų kūrėjas Voldemars Petersons nelaužo tradicijos ir penktus metus iš eilės lipa ant „Eurovizinės“ scenos, pristatydamas savo kūrybos dainą „Things“.

REKLAMA

Artėjant šių metų „Eurovizjos“ atrankai Voldemars užsibrėžė tikslą kiekvieną rytą pasiimti į rankas gitarą ir sukurti bent po tris muzikines idėjas, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

„Tikslą įgyvendinau ir iš sukaupto nemažo kiekio idėjų ateityje sukursiu bent 4 ar 5 dainas. Tuo tarpu labiausiai surezonavusią mintį aš ėmiau vystyti ir iš to gimė kūrinys „Things“ kurį šiemet pristatau „Eurovizijos“ atrankoje.

Esu be galo dėkingas savo geram bičiuliui, elektrinės gitaros virtuozui Giedriui Balčiūnui (Mr. Jumbo), kuris suaranžavo ir įrašė mano dainą savo studijoje“, – pasakoja dainos autorius.

REKLAMA
REKLAMA

Be muzikos ir kitų kūrybinių pomėgių Voldemars labai mėgsta filosofuoti ir gilintis į egzistencinius, dvasinius klausimus. Tai beveik visada atsiskleidžia jo kūriniuose. Ne išimtis ir naujausia „Eurovizinė“ daina. 

REKLAMA

Joje atlikėjas palietė jo manymu labai aktualią temą. Visi žmonės skirtingi, su savo individualiais pasauliais, išgyvenimais, asociacijomis ir jausmais, kas dažnai priveda iki šeimyninių nesutarimų, ginčų ar net pasaulinio mąsto konfliktų ir karų.

„Išgirdę vienintelį paprastą žodį ir perleisdami per asmeninį vidinį filtrą, visi jį suvoksime ir išjausime savitai. Vienam jis kels susierzinimą, kitam ramybę, dar kažkam įkvėpimą atlikti didvyrišką poelgį ir tai tik todėl, kad mes kupini skirtingų praeities išgyvenimų, patirčių, auklėjimo, charakterių.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvienas savyje turime unikalų, tik mums būdingą nematomą šifrą, kurį perskaityti kitam žmogui praktiškai neįmanoma. Kad sukurtume harmoningą ryšį ar bendrystę, kaip Mažasis Princas sakė, turime išmokti matyti širdimi, nes žodžiai netobuli ir riboti, kartais galintys sukelti nesusipratimų laviną, iš kurios sunku išsikapstyti.

Neskubėkime teisti, mokėkime atleisti ir dažniau paklauskime savęs „Ar tikrai aš teisingai supratau, ką kitas man norėjo pasakyti, o gal tai tiesiog mano per vidinį filtrą perleista asmeninė interpretacija?“. Daina „Things“ yra būtent apie tai“, – dalinasi atlikėjas.

Į „Eurovizijos“ sceną, kaip ir porą ankstesnių metų, Voldemars grįžta su grupe „The BreakHearters“.

Tiesa, grupėje šiokie tokie pokyčiai: už būgnų šį kartą sėdo žavioji smuikininkė Urtė Šabūnaitė. 

Išgirskite:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų